berketozlu kullanıcısının son içeriği

1. berketozlu

Minecraft 1.17 Mağaralar ve Dağlar Güncellemesi Yenilikleri

Daha fazla yenilik gelebilirdi ama güzel. :kaplum:
  2. berketozlu

slm

slm
  3. berketozlu

slm

slm
  4. berketozlu

Razer Online >>Faction Wars // PVP<< ve MİNİGAMESLER !! razeronline.nitrado.net

RAZERONLİNE - Serverimiz Yeni Açılmıştır !- Özel /ınvwarp Komutu Eklidir ! - Faction Server Olup 7 - 24 Minigames İle Desteklenmektedir ! - Serverimizde MiniGames Vardır ! Server Sürümü 1.7.5'dir ! SERVER IP : RAZERONLİNE.NİTRADO.NET Server Resimleri ; MARKET Orjinal boyutu görmek için...
  5. berketozlu

Benimle Ps3 Minecraft Oynayacaklar Eklesin PSN Nick: Clumsybook

Arkadaşlar ps3'te minecraft olanlar eklesin oynayalım :)güncel +
  6. berketozlu

sa kardeş bende ps3 edition var birlikte oynayalım mı ? :)

sa kardeş bende ps3 edition var birlikte oynayalım mı ? :)
  7. berketozlu

Minecraft Türkiye - WIKI (Gönüllüler Arıyoruz!)

Başvurumu Yaptım Denetlemenizi Bekliyorum...
  8. berketozlu

CraftTR Açıldı KOŞŞ 60 Kişilik 0 Lag Garantisi Süper Server !com

Evet arkadaşlar Serverimiz açılmıştır.Hiçbir Eksiğimiz Yok Tek Eksik Sizlersiniz ! Server İP: 91.121.62.31:912 Kapasite: 60 Kişilik Server Özellikleri: 6 GB RAM Dual Core i5 5.3 Ghz İşlemci Windows Server 2012 Web Sitesi: www.forumelite.10tl.net Serverimiz Süperdir.0 Lag Vardır Bütün...
  9. berketozlu

minecraft sadece factionu olanlar saldırabilme

arkadaşlar ben vds server aldım faction wars olacak ama nasıl sadece factionu olanlar saldırcak onu yapamadim pvp açık olan yerlerde factionu olanlar factionu olmayanlara dalamasin istiyorum çoğu sw de öle nasil olcak ?
  10. berketozlu

Admin Shop Plugini [İSTEK]

şimdi yapabilrmsn ? :9
  11. berketozlu

Minecraft 1.4.7 İçin GroupManager Plugini [İSTEK]

Selam Arkadaşlar ben groupmanager pluginini bulamadım 1.4.7 olması lazım ayarlı da olur ayarsızda farketmez ben ayarlarım yeterki 1.4.7 için olsun :) yardım ederseniz sevinirim :)
  12. berketozlu

Admin Shop Plugini [İSTEK]

bide iconomy plugini :D