berker07 kullanıcısının son içeriği

1. B

UyduNet port acil yardım.

Merhaba arkadaşlar ben server açtım bukkit bi sürü plugin falan yükledim herşeyi iyi güzel ama hamachiyle hamachisiz server açmaya baktım port açmak gerekiyormuş videolar var benim netim Uydunet (motorola diye geçiyor.) 192.168.0.1 ip si cmd de ipconfigde bu geçiyo ordan giriyorum falan ama...
  2. B

Minecraft Port Acil Yardım.

Merhaba arkadaşlar ben server açtım bukkit bi sürü plugin falan yükledim herşeyi iyi güzel ama hamachiyle hamachisiz server açmaya baktım port açmak gerekiyormuş videolar var benim netim Uydunet (motorola diye geçiyor.) 192.168.0.1 ip si cmd de ipconfigde bu geçiyo ordan giriyorum falan ama...
  3. B

port açmak.

Arkadaşlar serverım var ama hamachisiz yapmak istiyorum serverımı port açılması gerekiyormuş net im uydu net tamamen ingilizce ip yeri felan anlatabilcek varmi arkadaşlar ? yardımcı olana serverımda pro4 felan istediği bi çok şeyi veririm.
  4. B

Sizden World Edit Pluginini istiyorum

world editin 1.4.6 sının linkini atar mısınız
  5. B

wand (world edit ,guard yer belirleme seçme) nasıl kullanılır link ?

arkadaşlar bazı eski videoları izledim wand komutu var single players command i yükledim 1.4.6 sını /wand yazıyorum balta falan gelmiyo su wand isini sınır belirlemeyi nasıl yapıcaz ve nerden indiricez yardimci olur musunuz ?
  6. B

beycrafta giremiyorum önceden giriyordum 4-5 gündür giremiyorum cant reach server diyor ?

beycrafta giremiyorum önceden giriyordum 4-5 gündür giremiyorum cant reach server diyor ?