aytacsos kullanıcısının son içeriği

1. aytacsos

ReallyCraft 7/24 Faction 1.6.4 Yeni Tapteze Server :)

!!!Sw 1.6.4 Olmuştur!!!! Serverimiz yeni açılmıştır herkezi bekleriz serverde minigamesler vardır parkurlar vardır event saatleri bellidir alımlar olduğunda admin tarafından bildirileceksiniz saat tam 20:00'da bir event olucam herkezi bekleriz server faction serverdir herkezi bekleriz Server...
  2. aytacsos

Minecraft Oynamak İsteyenler Buyursun

Beyler Uzatmicam Canı Sıkıllan Gelsin Oyniyalım arkadaşımda var bir kaç kişi toplayıp oynicaz Hamachi adı : Sıkıntı123 şifre: 123
  3. aytacsos

Avatar The Last Airbender Pluginini indirdik ve kapışçak kişi arıyoruz isteyen gelebilirmi

arkadaşlar biz plugin indirdik serverimize ve baya bi oynadık eğlenceliydi fakat birbirimizle kapışmamız sıkmaya başlamıştı bizde yeni kişilerle oyniyalım dedik bu plugini bilmenize gerek yok zaten çok kolay biz size öğretiriz Hamachi Ağı: 1avatar1 Şifre: 123
  4. aytacsos

Skin arayanların dikkatine

Bunlar wallpaper değilmiydi ya :D o karakterin yerine istediğin skini fln koyuyordun
  5. aytacsos

5 Tane Skins :)

Bay İnek Süper olmuş :D
  6. aytacsos

Night Hunter (3.Skinim)

Güzel Olmuş :D
  7. aytacsos

2 gündür uğraşıyorum çözemiyorum yardım edin

yani windows xp iken 1gb gözükmesinin sebebi ne olabilir
  8. aytacsos

2 gündür uğraşıyorum çözemiyorum yardım edin

1 gb paylaşımsız ati ekran kartım var hd4300/4500 series olarak geçiyor ekran kartı xp iken 1gb idi şu an ise 767 mb toplam kullanılabilir grafik belleği 512mb ayrılmış video belleği var bütün driverleri kurmaya çalıştım atinin kendi sitesinden driver yüklemeye çalıştığımda ''Cannot complete this...
  9. aytacsos

Beyler Lütfen Bakın Çok acil

Ben Pcye format attım 1 gb ekran kartım 512mb gözüküyor ekran kartım paylaşımsız ATI Readon windows xp iken böyle bi sorun yoktu windows 7ye geçtim ve böle bi sorun ortaya çıktı yardım ederseniz gerçekten memnun olurum kafama takıldı
  10. aytacsos

Mavi-Cüce | Spawn

OHAAA :O
  11. aytacsos

Yarı Steve|Yarı HeroBrine

oha F0R :D
  12. aytacsos

Advanture map

Evet arkadaşlar yeni bir map ile karşınızdayım bu işe yeni başladım diyemem arkadaşımla başladık evet haritamızın konusu şöyle yaşadığımız Dünya da artık oksijen bulunmamaktadır ve bunun üzerine bilim adamları bir gezegen keşfettiler (hangi gezegen bende bilmiyorum) sevgiliniz size bir bilet...
  13. aytacsos

Hız Treni tamamen ELİMİZLE YAPTIK 5 saatimizi aldı iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyoruz

Evet arkadaşlar bugün sizlere hız treni mapımızı göstereceğim Yapımcıları (BEN) Aytunç Öğreden (Arkadasım) Ümit Kumaş ile birlikte 5 saatte yaptığımız mapı sizlere sunucaz bilmiyenler için (Başlat/çalıştır/%appdata%/.minecraft/save) klasörünün içine atın işte...