AttackOnAttack08 kullanıcısının son içeriği

1. AttackOnAttack08

YoungNW Yetkili Alımı * En Iyı Faction Server Olmak Icın Sıze Ihtıyacımız Var *

ADMIN Formu AD : Emirhan YAS : 14 Tecrubeniz : 4 seneden beri yetkili alımlarla uğraştığım için yılların tecrübesi bulunmaktadır ayrıca 30 dan fazla sw de adminlik yaptım ve her birine katkı sağladım. Ek olaraktan çalıştığım swlara sosyal medya desteğide sağladım örneğin serverin facebook...
  2. AttackOnAttack08

Yeni açtım Alım Olacaktır 5 kişide

kardeşim istersen sana o (authme) plugini hakkında yardımcı olabilirim
  3. AttackOnAttack08

DemonNW Yetkili Alımları

Yetki: Admin Ad: Emirhan Soyad[ZorunluDeyil]: Yaş[OnemliDeyil]: 14 Skype: live:emirhanalizaferr Buildin İyimi ? : olduğu kadar Komutlardan Anlarmısın Yüzden ? kesinlikle komutların birçoğunu bilmekteyim wg we komutlarını %99 genel olarak tüm komutları %90 bilmekteyim ayrıca birkaç pl den...
  4. AttackOnAttack08

İstiklalCraft Skyblock Yetkili,Rehber,Pluginer Alımları

AD ( ZORUNLU DEĞİL AMA OLSA DAHA İYİ OLUR ) : Emirhan İSTEDİĞİNİZ YETKİ (SADECE İSTENİLEN YETKİLER ) : Yetkili TECRÜBENİZ ( ÖRN : 5 YIL OYNADIM 4-5 KERE REHBER OLDUM) : 5 yıldır mc oynamaktayım yaklaşık 20-30 sw admin oldum rehber 4-10 sw oldum PLUGİN BİLGİN ( ÖRN : %50 PLUGİN BİLGİM VAR ) : %80
  5. AttackOnAttack08

-Black Pvp- Alımlar Açık! - Admin , Mod , Builder , Koş Gel!

Ad: Emirhan Soyad: zafer Yaş: 14 Nick: EmcoHan Tecrübe: %90 oranında komut bilgim %99 oranında wg we bilgim mevcuttur. birkaç pluginden anlarım örneğin groupmanager,essentials,authme Neden BlackPvP ?: diğer yetkili olduğum sw katkı sağladığım gibi blackpvp yede katkı sağlamak isterim İstediğin...
  6. AttackOnAttack08

JollyNW Yetkili Alımı!

Adınız ve soyadınız : Emirhan zafer Yaşınız : 14 Size ulaşabileceğimiz adresler : skype: live:emirhanalizaferr Mikrafonunuz varmı ? evet İstediğiniz yetki (Moderator - Rehber - Baş Moderator - Baş Rehber ) : Baş moderator Sunucuda kaç saat aktif durabilirsiniz ? : 5-6 Sunucumuza neler...
  7. AttackOnAttack08

✔ Legend Planet ✔ Hub Server ✔ Alimm ✔

Admin Alımı Ad : Emirhan Soyad: zafer Yas : 14 Tecrübe : %90 oranında tecrübeliyim wg we komutlarından son derece çok iyi anlarım birkaç anladığım plugin vardır örneğin(groupmanager essentials authme) Neden Biz : önceki yetkili olduğum sw katkı sağladığım gibi sizin sw katkı sağlamak isterim...
  8. AttackOnAttack08

TeamSpeak 3Den Anlayan Kişiler ? Builderde Arıyorum.

kardeşim ts3 de yardımcı olabilirim skype ekle live:emirhanalizaferr
  9. AttackOnAttack08

Eskilerden Kimler Kaldı [Server Alım - Server Kadrosu]

Adı: Emirhan Skype: live:emirhanalizaferr Yaş: 14 Projeyi Nasıl Buldun: Mükemmel . Biz hep arkadaşlarla bunun hasretini çekerdik . Ama biri cesaret edip çıkmış bende katılmak isterim bu grupa :) Hangi Alım: Admin Tecrübeniz: %90 Wg we komutlarından çok iyi anlarım. Admin komutlarında hiç...
  10. AttackOnAttack08

Eskilerden Kimler Kaldı [Server Alım - Server Kadrosu]

Adı: Emirhan Skype: live:emirhanalizaferr Yaş: 14 Projeyi Nasıl Buldun: Mükemmel . Biz hep arkadaşlarla bunun hasretini çekerdik . Ama biri cesaret edip çıkmış bende katılmak isterim bu grupa :) Hangi Alım: Admin Tecrübeniz: %90 Wg we komutlarından çok iyi anlarım. Admin komutlarında hiç...
  11. AttackOnAttack08

Yetkili ALIMLARI FULL+ !!!

Alım Formu : Ad-Soyad : Emirhan zafer Yaş : 14 Seçtiğin Yetki : Admin Seçtiğin Yetki Alanında % Kaç Ortalama Verebilirsin :%90 Yetkililere Ve Oyunculara Ne Kadar Saygılı Olacaksın ? (% olarak gene) : %95 SERVER HAKKINDAKİ MÜFREDAT NOTU ( ZORUNLU OKU VE KABUL ET ) : Serveri Her Ne Olursa Olsun...
  12. AttackOnAttack08

Serverimize Alım Var 1.8 X Koş Koş....

Ad:Emirhan Soyadı:Zafer Oyunculara Davranışın Nasıl: Oyunculara karşı saygılı ve dürüst ayrıca yardım istediklerinde yardımcı olurum. Yetkili olduğum serverlerda oyunculara karşı hep samimi ve içten olmuşudur Komut Bilgin:%90 Olmak İstediğin Yetki: Admin-Moderatör Skype (Yoksa Facebook)...
  13. AttackOnAttack08

Açılacak olan faction servere mapper builder. admin moderatör aranıyor konuya buyrun

kardeşim moderatör/admin olmak isterim skype live:emirhanalizaferr
  14. AttackOnAttack08

Yeni Açılan Serverim için alım

kardeşim istek yolladım kabul et
  15. AttackOnAttack08

Konu Kilit.

Senior Moderator: Neden Bizim Serverimizde Calismak Istiyorsun:Önceki yetkili olduğum serverlere yarar sağladığım gibi sizin serverinizede katkıda bulunmak isterim. Daha Once Calistigin Serverler: DeliciCraft RoxyTr LordCraft .... Adin: Emirhan Soyadin(Onemli Degil Girmesende Olur.)...