asd12345zxc kullanıcısının son içeriği

1. A

1.5

Minecraft 1.4.7 yüklüyorum fakat beni direk olarak 1.5'e atıyor lütfen yardım edin.
  2. A

Dünyada Bir İlk SüperFlat (dümdüz) SURVİVAL KOŞ Bu eğlenceyi kaçırma

Çokda Gerekli Değil Ama Emeğe Saygı Diyicem Emeklik pekde bir şey yapmamışsın.
  3. A

Zaaaa

Zaaaa
  4. A

meraba sende hunger games aramışsın sonoyundan bulmuşsun ama bende hata veriyor lütfen IP'i...

meraba sende hunger games aramışsın sonoyundan bulmuşsun ama bende hata veriyor lütfen IP'i atarmısın.
  5. A

surlu ağaç ev

Açıkcası ''ağaç ev'' tanımına uymamış.Beğendim diyemem ama ''surları'' abi tahtadan sur olmaz zaten o saçma. Neyse surları falan kaldırırsan ve biraz daha böyle ağaç ev tarzına uyarsan olabilir.Bu arada iron'dan yaptığın direkler :/ Konuşmuyorum
  6. A

Hiçbir survival'de çiftçilik yapmadığım halde forumda Buğdaycı olmusum rütbem bi atlasamda geçse...

Hiçbir survival'de çiftçilik yapmadığım halde forumda Buğdaycı olmusum rütbem bi atlasamda geçse yav :D
  7. A

Oleey.

Nasıl yani? Yok ben uzun zamandır giremiyordum internet yoktu bugün girdim dün gelmiş :D
  8. A

Kendi Yapımım Skin Listesi [Güncel]

Harika olmuşlar ve o sahte hesapdan skin yüklemeyi izliyodum fakat appdata'yı yazdığımda hangi programla çalışıcak sordu bir sorayım dedim w7 bilgisayar appdata'yı açmak için hangı programı kullanıcaz?
  9. A

Oleey.

Dün 100. gün ve 100 puan ödülümü aldım benle birlikte olmaktan çok mutluymuşlar :D :D
  10. A

Madenler ve püf noktaları.

Redstone'yi sormayın yaa :D Makineleri yapanı var yapamayanı var :P
  11. A

Soru

Minecraft'da satın almadan rol yapma RPG ye falan girebiliyormuyuz?
  12. A

İmza yardım

Beyler imzaya başarım yüklüyoysunuz kurabiye canavarı falan nasıl oluyor olabilirse videolu yardım sözlüde olur yardım edermisiniz?
  13. A

Meraba.Serveri kapadınmı?Giremiyorum 176.53.56.207?

Meraba.Serveri kapadınmı?Giremiyorum 176.53.56.207?
  14. A

Mod

Meraba.Videoyunda Berk abinin çektiği videoda görülen denizdeki gemi-çanta yapma ve ölünce itemlerin düşmemesi modlarını bilen varsa yardım etsin lütfen.