arashh kullanıcısının son içeriği

1. A

yok yok ben biliyorum servera mod yüklemeyide sadece bukkite yükleniyormu diye sordum

yok yok ben biliyorum servera mod yüklemeyide sadece bukkite yükleniyormu diye sordum
  2. A

Modlu Server!?

nasıl?anlamadım..
  3. A

Herobrine Sizce Gerçek Mi? Bunu Öğrenmek Için Konuya!!!

benim arkadaşlarım internet kafede multpilayer oynuyorlardı.cimende ateş vardı bide ağaçta tabela vardı tabelada da 'Eyes Eyes Eyes' yazıyordu.bende şüpheliyim
  4. A

sen biliyormusun benim hatamın nedenini?

sen biliyormusun benim hatamın nedenini?
  5. A

forge update yaptım forge universal ve modu da yükledim fakat serverıma girdiğimde 'your client...

forge update yaptım forge universal ve modu da yükledim fakat serverıma girdiğimde 'your client is not running a new enough version of fml to connect this server' diyor sen karşılaştınmı bunlan hiç.
  6. A

ee konu açmışsın...

ee konu açmışsın http://forum.minecraftturk.com/threads/23-modlu-minecraft-sa%C4%9Flamd%C4%B1r-sa%C3%A7ma-modlar-yokdur-bakmadan-ge%C3%A7me.18310/
  7. A

bide vds li ise nasıl serverını koruyabilirsinki birisi girer her yeri yok eder.hem kasmıyormu

bide vds li ise nasıl serverını koruyabilirsinki birisi girer her yeri yok eder.hem kasmıyormu
  8. A

sen 74 modu nasıl yükledin yahu multpilayera uygun ve güzel 74 mod var mı hayret ettim

sen 74 modu nasıl yükledin yahu multpilayera uygun ve güzel 74 mod var mı hayret ettim
  9. A

tekkit vanilla mı?yani serverın tekkit mi yani senin bulduğun smp modlardan oluşmuyor mu?

tekkit vanilla mı?yani serverın tekkit mi yani senin bulduğun smp modlardan oluşmuyor mu?
  10. A

bukkit mi vanilla?

bukkit mi vanilla?
  11. A

bukkit serverlara mod yüklenir mi yüklenirse nasıl?merak etme çabuk anlayabilirim ben çok...

bukkit serverlara mod yüklenir mi yüklenirse nasıl?merak etme çabuk anlayabilirim ben çok uğraştım ve modlarla aramda iyidir.
  12. A

bukkit serverlara mod yüklenir mi yüklenirse nasıl?merak etme çabuk anlayabilirim ben çok...

bukkit serverlara mod yüklenir mi yüklenirse nasıl?merak etme çabuk anlayabilirim ben çok uğraştım ve modlarla aramda iyidir.
  13. A

Creative_World Creative_World2 ip:25.196.113.173 şifre:123 benim survival modlu serverım.içinde...

Creative_World Creative_World2 ip:25.196.113.173 şifre:123 benim survival modlu serverım.içinde ip login ve world guard var sizin indirmenize gerek yok.şu an ancient warfare modu var...
  14. A

Creative_World Creative_World2 ip:25.196.113.173 şifre:123 benim survival modlu serverım.içinde...

Creative_World Creative_World2 ip:25.196.113.173 şifre:123 benim survival modlu serverım.içinde ip login ve world guard var sizin indirmenize gerek yok.şu an ancient warfare modu var...
  15. A

ve galiba bukkit de olmuyor ben çok denedim

ve galiba bukkit de olmuyor ben çok denedim