Andronova kullanıcısının son içeriği

1. Andronova

:)

:)
  2. Andronova

Deneme Sürümlü Windows Sunucu

Sağol dostum :) Sağolun :)
  3. Andronova

:))

:))
  4. Andronova

Deneme Sürümlü Windows Sunucu

Arkadaşlar bana en azından 2gblık 3-5 günlük deneme sürümlü sunucu veren bir site lazım. Bilen varsa bana pm atabilirmi rica etsem.
  5. Andronova

Skinin aynı bana benziyor dostum. Arkadaşım "Aynı sana benziyor" diye göndermişti bana :)

Skinin aynı bana benziyor dostum. Arkadaşım "Aynı sana benziyor" diye göndermişti bana :)
  6. Andronova

Minecraft Premium Satın Alım

Acaba minecraft premium nerede satın alabilirm ?
  7. Andronova

No-İp'den Anlayan Arkadaşlar İçeri !

Şuanda no-ip resmi websitesi açıktır bilginize. No-ip minecraft hosting işlerinden üst düzeyde anlayan bir arkadaş skype adresimi eklesin. skype ıd: "thedeathlytask"
  8. Andronova

Minecraft aşığı, yazılımcı ve mükkemmel bir madenci :)

Minecraft aşığı, yazılımcı ve mükkemmel bir madenci :)
  9. Andronova

GoodCraft Tekrar ONLINE! Görevli Alımları Başlamıştır. "1.7.5/1.7.2" Faction Sunucu

Pekala alındın, sunucu aktifleşince sana nasıl ulaşacağım ?
  10. Andronova

GoodCraft Tekrar ONLINE! Görevli Alımları Başlamıştır. "1.7.5/1.7.2" Faction Sunucu

Buildin nasıl? Redstone tecrübeniz var mı ?
  11. Andronova

Sunucumuza, Builder alınacaktır, warpları ekleyebilecek redstone bilgili build'ı güzel biri gerekiyor. Skype ve mikrofon zorunlu. Resmi facebook sayfamız: https://www.facebook.com/OfficalParadox?fref=ts Başvuru formu: Adın: Yaşın: Skype: Mikrofon: Minecraft Ne zaman oynamaya başladın: Kaç...
  12. Andronova

2 Builder , 2 Rehber , 1 de Pluginer Alınacaktır. | BattleTime Hub Kurulacak !! 7 GB VDS |

Adım Ve Soyadım : Ozan, soyad vermek istemiyorum Yaşım : 16 Skype : thedeathlytask Kaç senedir Minecraft oynuyorsun?: İlk açıldığından beri Kaç senedir Bukkit Pluginleriyle uğraşıyorsun ?: 3-4 Sene oldu "Güvenlilir ve kendine güvenen BungeeCord kurabilen ve her zaman yenilikçi olup kendini...