Ahmet1

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Lütfen yardım et ben yeniyim pocketmine server kurdum fakat pluginleri yüklerken ".php" uzantılı olanlar yüklenmiyor sadece ".phar" olanları gösteriyor.
    Sevgili Ve Saygı değer arkadaşlar,Serverinizde Yetkili Arıyorsaniz Hemen Gelebilirim...
    sa ben builderlik modluk veya adminlik istiyorum güğnde 5-6 saat online olabilirim arıyormusun admin vs?
    bende mod yükleyince hemen crashed oluyor modloaderle açıom gene olmuo neden sizce yardım edin mod yükleyince anında bozuluo modloaderlede .
    Minecraft 1.4.7 bukkit server kurdum fakat arkadaşlarım giremior onu napcam yardım edene adminlik vercem yakında sw çok süper olcak yardımm!
    bak ilk güvenlik duvarini kaldir ve java 32bit'se 64bit yap :D ilk bu sonra 7/24 kurmak için vps dene birsey var ona aylık para ile server port'unu veriyorsun oda 7/24 veya senin istediğin saatlerde istediğin sekilde açık tutuyor...
    Arkdaslar lütfen yardım ilk olarak bukkit server kurdum ama arkdaslarım giremior can't rachlı bişeler diyor 2.si ise 7/24 sw nasıl kurulur?.
    arkadaslar minecraft classicde ucmak istiom nasıl uculuo lütfen bilen varsa sölesin söleyeni beğenicem
    merhaba ben serverlere builder ve adminlik yapabilirim beni serverinize çagırın hamachiye gelin Ahmet11 şifre 123 ve world edit kullanırım
    arkadaşlar bir swde nasıl /warp komutlarını ekleyebilirim lütfen yardım edin serverimi çok güzeel yaptım ama warplar yok yapamadım
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…