Administrator kullanıcısının son içeriği

1. A

Minecraft Internet Cafe Sorunu!

Merhaba arakdaşlar minecraftı internet cafeden açıp servere girdiğimde oyundan atıyor ve masaüstüne bir not defteri olusturuyor hs_error diye. Sorun nedir Ve ÇÖZÜMÜ varmıdır ? Şimdiden Teşekkürler NOT: Landan oynayınca hiçbirşey olmuyor!!!!
  2. A

KeopS Craft yenilendi [1.6.2] Atlı Eşekli Server :))

1.6.2 Ye Geçmeniz bence çok yanlış oldu serveride bıraktım zaten 1.6.2 ye geçildiği için.Çoğu kişi 1.6.2 yi kurmayı beceremiyor.(Ben kurdum). 40 kişi varsa 10 kişiye düştü.Daha henüz kullanıcıların tamamı 1.6.2 ye geçmedi.
  3. A

MuLtipLayer Oynayacak Arkadaş Arıyorum.

Güncel + Skypeden konuşabiliriz mikrofon aldım.
  4. A

Bug buldum. :d

Evet rahatsizmi oldun?
  5. A

Güncel. Bukkit serverlarda kilitli lockette chestin altına hopperi koyun itemleri çekin. Ayrıca örste biseyin ismini değiştirdiniz diyelim leveliniz yoksa ismi değişmiş olan sağ kutucuktaki iteme tıklayıp q ya basın itemi yere atar attığı item ismi değişmiş olandır.
  6. A

Funny-MC-1 Şifre : 123

Funny-MC-1 Şifre : 123
  7. A

Şansa bak ya online olduğm zaman kimse yok ben offlineyken 3 sayfa post hay ben şansıma!
  8. A

Doğruyu söylemek gerekirse çevremdekiler metin2 tarzı oyun oynuyorlar yani minecrafti oyundan sayan yok. Oyüzden forumdan arakadaş arıyorum..
  9. A

Ayrıca yabancı bir minecraft serverinde bug buldum server pvp, money bug var isterseniz o serverdede oynayabiliriz bugu öğretirim ev yaparız geçiniriz veya kendi serverimde oynarız siz bilirsiniz beyler.
  10. A

Beyler foruma uğramaya pek vakit bulamıyorum cevap yazamıyorum kusura bakmayın. Güncel şu an oynamak isteyen varmı serverim hazır ve hamachidir. Funny-MC-1 Şifre : 123 ip : 25.77.163.102 Edit : Ram 2GB dan fazladır kasıyor diyenler OptiFine kursunda qelsin..
  11. A

Minecraft Launcher by AnjoCaido

Dosyayı mediafire gibi süre sorunu olmayan sitelere uploadlarsan sevinirim.. Edit : Gayet iyi çalışıyor kasma çok az ama sistemden sisteme göre değişir sonuçta.. Windows 7 Ultimade x64
  12. A

Beyler Bukkit serverlarda 2 tane bug buldum :D Wool:17 falan değil kendim buldum :DD Diamond kingiyim
  13. A

14 Yaşındayım beyler bukkit veya tekkit değil orjinal mc serveri oynayan olursa oynariz ...