Ataberk1880

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Ben:Ataberk abi biraz muhabbet edelim mi ?
    Ataberk:Evet
    Ben:Abi web site açtım da bunu MySQL'a nasıl bağlıcam.
    Ataberk:"burada anlatıyor pas geçelim"
    Ben:Abi olmadı
    Ataberk:Ver paneli yapıyım.
    Ben:"burada veriyorum"
    Ataberk:Yaptım
    Ben:Teşekkürler abi.

2 Gün sonra:
    Ben:Abi ben bozdum yapsana
    Ataberk:"burada yine yapıyor"

Yani Ataberk Abi gibisini öpiyimde başıma koymıyımda ne yapıyım :D
    ataberkcik bukkit sw kurdum dedim sorun su ag yas dljghıasfklghnadfh onu geçtim ag bukkit sw de mapim var ama hep geldigimde yaptigim seyler siliniyo internetrten bukkit map turkce dedim indirdim world sildim world neteh the end silmedim world sildim attim oldu ama ml gibi bisey oldu sonra bende bonuda sildim baslata tikladim yeni world olursturdu ama simdidi yaptigim muthis seyleri kayetedmiyo sana soram dedim
    ya bukkit sw açtim ama pluginsler world edit world guard essestials lockkette bide Plotme arsa komutları daha iyi varsa bildigin 1.5.2surumlu bide sorunum iconmy yok para plugin ama bende group magere galiba esssestials dan gelen para seyi /bal /ballenc gibi dan galiba geldi ben admin olarak kendime nasil para yollcam pay lar var admin yaptim kendimi ama para yapamadim
    Serverde giriste oyunculara aynı play.sonoyuncu.com serverdeki gibi girişte verilenleri vermek istiyorum bu kitleri nasıl yapabilirim?
    kardes ben bi map yapip signlerle yazsam bu spawn bu jail sen wg we jail mail yaparmisin dosyalari atip? TurkishbeasT op olsun yaparsan cok minnettar olrum
    Sa benım bukkit server var kendi ismimin yanında kurucu ve arkadaslarımın yanına admin nasıl yazabılırım
    Selam ataberk yine ben talihsizlikler hep beni buluyor simdiki sorunum;
    ŞEHİRİ WG LEDİM İLK BAŞTA ÇALIŞIYODU FAKAT SONRADAN WG BOZULDU HERKES ŞEHİRİ KIRABİLİYORDU SONRA WG Yİ KALDIRDIM BİR DAHA WG LEMEK İSTEDİĞİM ZAMAN AN ERROR HAS OCCURRED.SEE CONSOLE. HATASINI VERİYOR YARDIM LÜTFEN
    Selam ataberk sana birsey sormak istiyorum.
    Group manager var grup verdim kisilere fakat o grup verdigim kisiler oyundan cikip tekrargirdiginde tekrar oyuncu grubuna geçiyor
    nasıl düzeltebilirim ?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…