T

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• turret kardeş siteye başvurdum ancak bir şey fayda etmedi :( Ancak Adım Leigence Hikayem: Tek başıma bir iltihap kapmış samurayım savaşlarda başım ağrıyabiliyor bu ise güç veriyor bazen ise çok acı çektiriyor yaşım 14 formu doldurdum ancak fayda yok Luxensoz ama Leigence olarak gireceğim
    Abi nickim NrGsHnN oyunda.. Sen Whiteliste diğer ismimle eklersen.. ?? Giremeyiz ki :S
    Kardes lütfen ozelden ulas rol icabi ormana et toplamaya gittim bir yerde açık varmis oraya düstüm cıkamıyorum.
    kardeş ben başvurdum 27 hazirandan öncede sonrada başvurdum.27 hazirandan önceki adım Wimding Khan'dı.27 hazirandan sonraki ismim Wimding Patro. MC nickim bauer77 whitelist'e eklermisin başvurumu yaptım.27 hazirandan önce ekledim demiştin ama yokum whitelist'de
    Acaba ovalar sunucusunda oynayabilmek için premium hesap gereklimi eğer gerekliyse hemen alabilirim başvurumda da not olarak düşmüştüm.teşekkürler iyi günler.
    siteden başvurumu yaptim karakter adi Ehiliem Dawnhunter olarak yazdim ama white liste Ehiliem olarak eklerseniz sevinirim cunku soyisim sigmiyor
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…