[Yardım]SinglePlayer'a World Edit Nasıl Yüklenir ?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Herkese merhaba.
Artık çok oyunculu sunuculardaki creative sunucuları sıktı buildim de az bir şey gelişti.Daha iyi şeyler yapmak için kendimi de tek oyunculu da geliştirmek istiyorum.Tabii bildiğiniz gibi world edit olmazsa olmaz.Az bir şey baktım world edit yüklemek için fakat bulamadım.İndirme linki var ama hangi siteye girsem 1.6.2 indirme linki 1.6.2 kurulum vs vs.Hiç bulamadım.Eğer ki kullananız var ise yardım edebilir mi ?

OlyNetworkRapido

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hayır tek oyunculuda worledit yükleniyor.
şunu izlersen yapabilirsin bide yaptık'dan sonra 1.7.2 olarak girme versiyonlarda liteloader yazıcak onu seç öyle gir

scc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
1.6.2 için single player commands mevcut world edit kodlarını o modun içerisinde bulabilirsin
ama versiyonu 1.7.2 yapabiliyorsan eğer yukarıda arkadaşın dediği gibi liteloader i ve worldedit wrapper'i indirerek kullanabilirsin

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Cidden çok teşekkürler bir an forge da isteyecek sandım ama LiteLoader varmış ilk defa duyuyorum.
Ayrıca bu LiteLoader a başka mini modlar eklenebiliyor mu NotEnoughItems Waila MiniMap vs

scc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Cidden çok teşekkürler bir an forge da isteyecek sandım ama LiteLoader varmış ilk defa duyuyorum.
Ayrıca bu LiteLoader a başka mini modlar eklenebiliyor mu NotEnoughItems Waila MiniMap vs
Minimap mevcut ama diğer ikisi forge ister
Forge'dan bu kadar korkmana gerek yok kendi resmi sitesinde installer'ı da mevcut ayrıca otomatik kurar.Java dosyalarıyla sen uğraşmazsın
Edit:
Forge
http://files.minecraftforge.net/

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Minimap mevcut ama diğer ikisi forge ister
Forge'dan bu kadar korkmana gerek yok kendi resmi sitesinde installer'ı da mevcut ayrıca otomatik kurar.Java dosyalarıyla sen uğraşmazsın
Edit:
Forge
http://files.minecraftforge.net/
Forge da bir sıkıntı var nedense.Hangi modu kurarsam kurayım ister en kastırmayan mod sürekli oyun crash veriyor.Ama ftb gibi launcherlardan modlu oynarsam giriyor.Çözümünü bir türlü bulamadım.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Single için WE çok sorunlu bir mod block seçiyorsun bir arkasındakini seçiyor çoğu özelliği eksik ( en son 1.5 de kullanmıştım ondan sonra sorunlar çözüldüyse bilemem ) Tavsiyem kendine bir bukkit sunucu açıp sadece AutoSaveWorld ve WorldEdit yükleyip orada kullanmandır nede olsa bir ücret falan vermiyorsun kendin kullanacaksın sadece forceden korktuğun gibi korkmana gerek yok hem sorunla ile uğraşmadan hemde daha çok fonksiyonlu halde kullanırsın genede sen bilirsin.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Single için WE çok sorunlu bir mod block seçiyorsun bir arkasındakini seçiyor çoğu özelliği eksik ( en son 1.5 de kullanmıştım ondan sonra sorunlar çözüldüyse bilemem ) Tavsiyem kendine bir bukkit sunucu açıp sadece AutoSaveWorld ve WorldEdit yükleyip orada kullanmandır nede olsa bir ücret falan vermiyorsun kendin kullanacaksın sadece forceden korktuğun gibi korkmana gerek yok hem sorunla ile uğraşmadan hemde daha çok fonksiyonlu halde kullanırsın genede sen bilirsin.
Aynen dediğin gibiymiş.Biraz kullandım sonradan fark ettim ki brush komutunu kullanırken çoğunlukla 2 defa çalıştırıyor 2 defa dediğim şekilde blok koyuyor(Sürekli koyduğum blokların içine giriyordum.).

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Aynen dediğin gibiymiş.Biraz kullandım sonradan fark ettim ki brush komutunu kullanırken çoğunlukla 2 defa çalıştırıyor 2 defa dediğim şekilde blok koyuyor(Sürekli koyduğum blokların içine giriyordum.).
O Yüzden en mantıklısı bukkit sunucu açıp 2 plugin ile oynamak.