xForcePvP V4! > Yenilikçi PvP Sunucusu! | AntiHack / 1.8.x 1.9.x 1.10.x / Market \ -Yeni Rekor 19!-

LASTBLOW23

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunun kapandığı yok.
BungeeCord sistemine geçtik akşamda sunucu açılacak.
Ram, Map ve PL paketi değişikliği yapıldı.
Yalan yanlış konuşma lütfen.

Tamamen bizim eserimiz olan ''V4 Winter Edition'' çalışmamızı bitirdik.
Tamamen kendimizin geliştirdiği XFS sistemini yarattık.
Ram arttırıldı. Lag sorunu çözüldü!
V4 Winter Edition çalışmamızı bitirerek Haritalarımızı güncelledik.
Tüm ilgisiz yetkililerimiz arttırıldı. Alımlarımız başladı.
FeatherBoard (ScoreBoard) yenilendi.
BungeeCord sistemine geçildi. Bot vb. saldırılar engellendi.

Sunucuyu baştan yarattık. Değerlendiren kişilerin tekrar değerlendirmesini rica ederim.

@CowboyBebopTR
@MrAga98
pardon .d
kusuruma bakma :D

server güzelleşti gençler buyrun gelin :D

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucunun kapandığı yok.
BungeeCord sistemine geçtik akşamda sunucu açılacak.
Ram, Map ve PL paketi değişikliği yapıldı.
Yalan yanlış konuşma lütfen.

Tamamen bizim eserimiz olan ''V4 Winter Edition'' çalışmamızı bitirdik.
Tamamen kendimizin geliştirdiği XFS sistemini yarattık.
Ram arttırıldı. Lag sorunu çözüldü!
V4 Winter Edition çalışmamızı bitirerek Haritalarımızı güncelledik.
Tüm ilgisiz yetkililerimiz arttırıldı. Alımlarımız başladı.
FeatherBoard (ScoreBoard) yenilendi.
BungeeCord sistemine geçildi. Bot vb. saldırılar engellendi.

Sunucuyu baştan yarattık. Değerlendiren kişilerin tekrar değerlendirmesini rica ederim.

@CowboyBebopTR
@MrAga98
Sonbahar mevsimindeyiz ama Winter edition gelmesi çok garip olmuş. Bungeecord bağlama bugu yapılırsa o harita talan edilir. Benim gözümde değişen tek şey konuda güncellemeler yazısı.

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sonbahar mevsimindeyiz ama Winter edition gelmesi çok garip olmuş. Bungeecord bağlama bugu yapılırsa o harita talan edilir. Benim gözümde değişen tek şey konuda güncellemeler yazısı.
Sonbahardayız bu doğru fakat kışa çok az kaldı ve build takımına söylediğimde zaten az gün kaldı yine değiştirmek zorunda kalacağız dediler. Ve bizde direkt olarak Winter Edition geçtik. BungeeCord kullanan bir sürü arkadaşım var ve sorun yaşamadılar. Tabikide biz önlemleri elimizden geldiğince alıyoruz. Yorumun için teşekkür ederim. Dediğin gibi kendi konseptimizi yarattık. Ve oldukça hoş oldu.

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çakmalobiden pvpye geçiş skripti kötü olmuş,ve çakmalobi haritasına daha çok özen vermeniz daha iyi olur.Onun dışında yeni bir kodlama,sistem görmedim.Featherboard kullanmanızı hiç önermedim,önermemeye devam ediyorum + hala crack featherboard.AAC crack yüksek ihtimalle,lagdan başka bir şey yapmaz.Çok az engeller hileyi.BossBarPlus,AnimatedNames gibi gereksiz pluginler var,ram yemekten başka bir şey yapmıyorlar.Haritada çakmak yanmıyor,nasıl pvp atalım?Aşırı fazla harita var,tps düşüşleri yaşatır hit yükseldiğinde.Skriptlerinizde Türkçe karakter kullanmışsınız ama UTF-8 olarak kaydetmemişsiniz,mesajlar hoş değil.
Uzun lafın kısası değişen bir şey yok,map ve spawn değişmiş.

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çakmalobiden pvpye geçiş skripti kötü olmuş,ve çakmalobi haritasına daha çok özen vermeniz daha iyi olur.Onun dışında yeni bir kodlama,sistem görmedim.Featherboard kullanmanızı hiç önermedim,önermemeye devam ediyorum + hala crack featherboard.AAC crack yüksek ihtimalle,lagdan başka bir şey yapmaz.Çok az engeller hileyi.BossBarPlus,AnimatedNames gibi gereksiz pluginler var,ram yemekten başka bir şey yapmıyorlar.Haritada çakmak yanmıyor,nasıl pvp atalım?Aşırı fazla harita var,tps düşüşleri yaşatır hit yükseldiğinde.Skriptlerinizde Türkçe karakter kullanmışsınız ama UTF-8 olarak kaydetmemişsiniz,mesajlar hoş değil.
Uzun lafın kısası değişen bir şey yok,map ve spawn değişmiş.
Animated Names kaldırıldı.
Skriptleri UTF-8 kaydetmeyi unuttum söylediğin için teşekkürler onuda değiştiriyorum.
BossBarPlus kullanmıyoruz.
3 harita kullanıyoruz.

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 harita kullansanız bile sunucuda açık olan çok harita var.