Vander RPG - Yeni Bir Sayfa

Worm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba! Değerli, Minecraft oyuncuları;
Vander ekibi olarak yeniden toplandık ve eski projenin devamını getirmeyi planladık.Şuanda sunucu yapım aşamasında olmaktadır ama kısa süre içerisinde açılacaktır.tabii ki bazı eksiklikler giderilmesi gerekmektedir şuanda map tamamen bitmiş durumdadır sadece etrafa estetik açısından eklemeler yapmaktayız eksik olan bazı sistemlerimiz , hikayelerimiz ve eğlence katacak olan efsanelerimiz.Sunucumuz eski oyuncular tarafınadan bilinmektedir ne tür konsept üzerinden gittimizi kısaca söylemek gerekirse LOTR - SKYRİM gibi RP üzerine dayalı oyunların karmasıdır.RP ye olan ilginin azlığı ile şuanda sunucuda 2 ırk aktif olacaktır ilerleyen zamanlarda ilgi artarsa bu ırk çeşitliliği artacaktır.Şuana kadar 2 veya 3 kere sunucu açıp kapamısızdır bunların 2 si uzun süre 1 tanesi kısa süreli olmuştur ama bu seferki böyle olmayacağına size söz verebiliriz.Kısa süreli olmasının sebeplerinden bazıları deneyimsiz olmamız YGS ve bunun gibi meselelerdi...Tek istediğimiz şey Türkiyede Minecraft RP ye verilen ilginin artmasıdır hiçbir şekilde maddi bir kazancımız olmamaktadır.
Sistemler
Yönetim Kadrosu
Kurucular

Paskalya(Worm)
MT
FurkanM
Adminler
gokayyil
Moderatörler
Luffy
Builder Ekibi
Smokie1234
Kaptanfas
MDGKN
Bilgilendirme Politikamız
http://vander-rpg.com/forum/index.php

Kısa süre içerisinde WİKİ , Facebook adresi gibi bölümlerimizde açılacaktır şuanda sadece yenilikleri forumdan takip edebilirsiniz.

Çok geçmeden projemiz ile ilgili bir kaç görsel paylaşmak istiyorum, sizlerde bu projede yerinizi alabilir ve yepyeni bir oyun keyfine varabilirsiniz!
Her şey bununla sınırlı kalmıyor! Süpriz hediyeler ile yola devam ediyoruz. Projemizde yer alacak ' İlk 50 ' Karakter başvurusuna mütevazi hediyelerimiz mevcut, haydi sende yerini al

Son düzenleme:

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3 fotoyu lütfen hızlı resim ile paylaşın

pardon 4 fotoğrafı

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu özellikleri ile ilgili bir kaç şey yazabilirdin :) Birde 3. resmi sevdim :)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vander RPG halka eskisi gibiyse garanti ediyorum BukkitRPG'den sonra yakın zamanda açılmış en iyi RPG serveri olacak :)

Eskiden vali idim burada. Sonra kapanmıştı :(
Tekrar başlıyorum :D

Worm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten başarılı. Bence tutulmalı
Fotoğraflardaki yapılar çok güzel olmuş. Rezervasyon!

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde kapalı beta mı olacak ? Yoksa direk tüm oyunculara açık mı ? Cevaplarsan sevinirim :)
Kapalı beta olacaksa nereden başvurabiliriz ?

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yapıtlar kendilerine ait değil eğer isterlerse link ata bilirim.
Kanatlı adam + BarBar + Kuru kafa.
Sahiplenmeyin milletin yapılarını.

Semih68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen sanki o yapılarla Rol sunucusu açabiliyorsun bırak doğru dürüst rol yapabilenler kullansın

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
bayadır rpg serveri bekliyorum girdiklerimin hepsi en fazla 2 hafta açık kaldı rpgnin tadınıda alamadım rpg bilgimide geliştiremedim ama bilgim var işşallah açılırda başvurumuzu yapıp oynarız işşalalh uzun süreli bi server olur başarılar

Worm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Birde kapalı beta mı olacak ? Yoksa direk tüm oyunculara açık mı ? Cevaplarsan sevinirim :)
Kapalı beta olacaksa nereden başvurabiliriz ?

Kapalı beta olucak forum üzerinden bunu takip edebilirsiniz. Yakın zamanda açılır başvurular bir arkadaşın sorunun geçmesini bekliyoruz uzun süredir :)

Mükemmel sunucu.

Teşekkürler :)

Evet çoğu yapı bize ait değil ve bu bir sorun doğurmuyor ? O yapıları koyanlar kullanılmasına izin verdiği için koyuyolar eğer daha iyisini yapabiliyorsan meydan senin :)

bayadır rpg serveri bekliyorum girdiklerimin hepsi en fazla 2 hafta açık kaldı rpgnin tadınıda alamadım rpg bilgimide geliştiremedim ama bilgim var işşallah açılırda başvurumuzu yapıp oynarız işşalalh uzun süreli bi server olur başarılar

Sunucu için 2 aylık host hazır şuanda sadece birkaç eksikliğin giderilmesini bekliyoruz :)