>>TheLegend<< | Extra[v3.0] | Plugin Paketi | Kesinlikle Reklam-Sorun Yoktur! | 1.6.2 Link Eklendi

>>TheLegend<<Extra[v3.0]PluginPaketi_?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .
B

Brkelbk

Ziyaretçi
Gereksiz yere rapor etmekten uyarıyıda sen alabilirsin.
Ben 18 yaşındayım sen kaçsın acaba ?
10 - 13 arası mı .?

ya gereksiz yere kavga/saçma tartışmalar çıkmasın yine. suçlu suçunu biliyo ve sana katılıyorum boş boş rapor etmiş seni ama sende direk atar yaPma kendini şu an çok ezdin farkında değilsin..sen böyle davranarak kendi akılsızlığını belli ediyorsun. benim obkarostan'a yapma dediklerimi sende yapıyorsun. /ULAN BU NE,GELEN GIDEN ATAR YAPIYO!\
Boyle Diyorsun'da İlk Once Kendi Terbiyeni Takınsan İyi Olur....
Senin Bize Karışmaya Hakkın Yok !
Sen Şimdi Bi Obkarostan'a sor mademki okadar büyük,bende küçük abiim,bana neden atar yapıp kendini bir şey sanıyo.ve İster Küfür Ederiz Birbirimize İster Hakaret Ederiz... Senin Burda Yapacağın Ancak Ve Ancak Mesajı/Konuyu Rapor Etmen Olacaktır (Şimdi Hemen Rapor Ediceksin Bunuda Biliyoruz) Gerekeni Yetkililer Yapar Sen Merak Etme.

R

Reloven

Ziyaretçi
ya gereksiz yere kavga/saçma tartışmalar çıkmasın yine. suçlu suçunu biliyo ve sana katılıyorum boş boş rapor etmiş seni ama sende direk atar yaPma kendini şu an çok ezdin farkında değilsin..sen böyle davranarak kendi akılsızlığını belli ediyorsun. benim obkarostan'a yapma dediklerimi mesajlarımı okuduğun halde sende yapıyorsun. /ULAN BU NE,GELEN GIDEN ATAR YAPIYO!\
Senin Bize Karışmaya Hakkın Yok !
Sen Şimdi Bi Obkarostan'a sor mademki okadar büyük,bende küçük abiim,bana neden atar yapıp kendini bir şey sanıyo.ve İster Küfür Ederiz Birbirimize İster Hakaret Ederiz... Senin Burda Yapacağın Ancak Ve Ancak Mesajı/Konuyu Rapor Etmen Olacaktır. Gerekeni Yetkililer Yapar Sen Merak Etme.

Konu Zaten Kapanmıştı :) Post Kasma Nedense Alıntıyı Çok Yanlıs Yaptı

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Kendimi Deneme Tahtası Gibi Hissetmeye Başladım. Gelen Giden Atar Yapıyo[DOUBLEPOST=1372369436,1372369376][/DOUBLEPOST]
Konu Zaten Kapanmıştı :) Post Kasma Nedense Alıntıyı Çok Yanlıs Yaptı

Tamam Kardeş (Sonunda biri insan gibi bişeyler söyledi yani)

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Yorum Sayisini 100 Yaptiktan Sonra Kapatsaydiniz Konuyu :("Sunucu Eklentileri (Plugins)" Bölümü Hala Modsuz :(
Konuyu "Eklenti Paketleri" Taşiyacak Biri Yok
Umutsuzca Bekliyoruz :([DOUBLEPOST=1372528636,1372466189][/DOUBLEPOST]Sorun Olursa Skype: iimrlegendii

Dark_Ness

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
plotme yaptım ama akşam olunca arsada yaratıklar çıkıyor nasıl engelliyecem bide arsa satış fiyatı nasıl değişiyor

R

Reloven

Ziyaretçi
1.6 craftbukkit Daha Cikmadi Nasil Uyumlu Olsun Sence :)

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
R

Reloven

Ziyaretçi
craftbukkit çıktımı :o valla bizde daha cıkmadı :) yada sen craftbukkiti çok yanlıs anlamıssın

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vayy 1.6 craftbukkit çıkmış iyi :D 1.6 sunucusu olan var mı beyler ? :D

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman en son versiyonunu indirmicem 1.6 plugin paketini beklicem :D