>>TheLegend<< | Extra[v3.0] | Plugin Paketi | Kesinlikle Reklam-Sorun Yoktur! | 1.6.2 Link Eklendi

>>TheLegend<<Extra[v3.0]PluginPaketi_?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bildirimler tavanda beyler bu konu sayesinde :D gunluk 10 bildirim felan akiyom konu sayesinde :D

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Düşmanlığı sen açtın adamları üstüme saldın bunu bu konuya mesaj atanların yarısıda dahil :@ Ama bunu kimse benim dışımda bilmiyorum çünki bu konuya mesaj atanların yarısı senin skypeden aynen şöyle:
Legend: Linki veriyor ve "Şu konuma mesaj yazıp beğenir misin ?"
Tabii ki bunu herkes için söylemiyorum benim sana düşmanlığım senin bana adamlarını yollamandan kaynaklanıyor.
Ben tekrara ve tekrar söylüyorum ben kötü yorum yapmam ve Parvez adamın güzel bir paket yaptığını videoda da yazdım tabii ki siz izlemediğiniz için direk 10 - 11 yaşında ki çocuklarsınız buarada sizin ne yaptığınızı anlamıyacak kadar çocuk değiliz tabii ki sizede suç atmamın nedeni legend'in dediğinizi yapıyorsunuz tabii ki deminde dediğim gibi 10 - 11 yaşındasınız çoğunuz bundan dolayı yani nederse legend onu yaparsınız. Bir paket yaptı diye adam güzel olabilir amabunun için ben gülmekten yerlere mi yatmam lazım Parvez ? Ha söyle bakalım.[DOUBLEPOST=1372141287,1372140170][/DOUBLEPOST]

Bu gün kimin ne *** olduğunu daha iyi anlamış bulunuyoruz adamların illa mesaj yazması gerekmiyor ve ayrıca tanıyorsun ama legend seni para ile mi tuttu bilemem ki bu konuda ki mesaj yazanların çoğu böyle ama artık çocukluğu bırakın ve insan gibi yorumlar yazın legend'a bakıyoruz ve diyor işte acımasız yorumlar atıyor bende orada Acımasızca ??? dedim ve şunu ekledim birde onların tarihlerine bak bakalım...

Kardeşim insan ol biraz kendini çok büyük zannetme böyle dedikçe kendini daha çok küçük düşürürsün haberin olsun... böyle dememin sebebi ise kendini bir şey sanıp başkalarından üstün görmendir(senin gibi tipler hep böyledir başkalarıyla dalga geçer,uğraşır ve uğraşır).ve evet legend benim arkadaşım hatta skypeden konumu beğenirmisin bile dedi.. ama millet okadar da *** deil senin gibi.ben o dediği için değil yararlı,güzel bi konu olduğu için beğendim.senin gibi tipler türkiye'de az deil bunuda biliyorum ve artık bıktım senin gibilerden.. kardeşim kendini bir şey sanma millet seni çekmek zorunda değil.. biraz terbiyeni takın millete saygılı davran.kendini bir şey sanma,böyle devam edersen kimse sana ne salam verir nede saygı duyar (ayrıca çok ezerler haberin olsun.)

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Yazdığından açık söyliyeyim hiçbir şey anlamadım :\" title=

NEDENSE BENDE SENİ ANLIYAMIYORUM

VE Bİ BAK BAKALIM SENCE NEDEN ÇOĞU KİŞİ PROFİLİNDE YAŞINI 25-40 YAŞINDA GÖSTERMİYOR DA 18+ GÖSTERİYOR?? (GENELDE 18-25)[DOUBLEPOST=1372263713,1372263574][/DOUBLEPOST]
Kimse kimseyi anlıyamaz onun yerine geçmedikçe anladın mı tabii ki bunu anlaman için belli bir yaş sınırının üstünde olman gerek ondan dolayı sana hak veriyorum.
Ve daha mesaj yazmiyacağım konu resmen pluginler bölümünün en fazla mesaj yazılan konusu oldu :sırıtmak:

Sen kendini ne sanıyorsun be adam?? ne var yani büyüksün diye her bi b*ku bilmen mi gerekiyor? yada küçüksün diye saf mı olman gerekiyor?? ben senin mantığını bi türlü çözemedim... AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR !

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Kardeşim insan ol biraz kendini çok büyük zannetme böyle dedikçe kendini daha çok küçük düşürürsün haberin olsun... böyle dememin sebebi ise kendini bir şey sanıp başkalarından üstün görmendir(senin gibi tipler hep böyledir başkalarıyla dalga geçer,uğraşır ve uğraşır).ve evet legend benim arkadaşım hatta skypeden konumu beğenirmisin bile dedi.. ama millet okadar da *** deil senin gibi.ben o dediği için değil yararlı,güzel bi konu olduğu için beğendim.senin gibi tipler türkiye'de az deil bunuda biliyorum ve artık bıktım senin gibilerden.. kardeşim kendini bir şey sanma millet seni çekmek zorunda değil.. biraz terbiyeni takın millete saygılı davran.kendini bir şey sanma,böyle devam edersen kimse sana ne salam verir nede saygı duyar (ayrıca çok ezerler haberin olsun.)
Helal Olsun! Bizde Senin Gibi Anlatmaya Çaliştik da Anlamiyor :/ Kendini Büyüttükce Bizim Gözümüzde Küçüliyor. Kendini bir şey Sandikca Forum Ona Düşman Oluyor Haberi Yok. Adami Görmedinmi. Sorsan Bu Adama Ban İsteklerini Sana Garanti Veriyorumki 100 kişi çikar bunun Banini İsteyen... Adam Kendine Bakmadan İnsanlari Eleştiriyor. Sonuçlari Kötü Olunca YALANA Basvuruyor. Benim ilk paketimi ne kadar eleştirdi bilirsiniz ? Adamin Paketini Gördüm... Oyuncular "/warp" bile yazamiyorlardi. Gözümüzde Tirnak Kadar Degeri Kalmadi Artik. İlk Önce Bende bir şey sandim Sonra Forumculardan Konularindan-Cevaplarindan-Mesajlarindan Sizlerinde Anladiginiz Gibi Bende Anladim Olayi... Kendini Büyüttükçe Küçülüyorsun Kardesim. Kendine Bak Ve Ondan Sonra Başkalarini Eleştir. :)

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Adam Hala Yaşin 13 Diyor Ben Senden Büyükmüşüm Hala Atar Yapiyor.
Kardesim Tamam Yeter. Seni Bilen Biliyor.
Bu Konuda Düşünen Gördügün Gibi Sadece Ben Değilim Sence ?
Benim Hakkimda Hiç Böyle Bir Yorum Varmi?

Obkaros

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Artık bu konuda ki tüm mesajlarımı siliyorum ve bu konudan çıkıyor dayanamıyacağım artık her gün farklı bir sorun.

R

Reloven

Ziyaretçi
Forum bana düşman mı oluyor ?
La forum forum mu :sırıtmak: :sırıtmak: :sırıtmak: :sırıtmak:
La forum dediğin 5-6 - 15 çocuk la.
Ya :sırıtmak: ne kadar güldüm ya.
Tamam yeter artık susun.
En son konu kilitlenecek içerde ki mesaj atanlara 50'şer uyarı puanı en son bu olacak yani.[DOUBLEPOST=1372277430,1372277072][/DOUBLEPOST]Artık bu konuda ki tüm mesajlarımı siliyorum ve bu konudan çıkıyor dayanamıyacağım artık her gün farklı bir sorun.

Bugun Yarın Ban Yiyeceksin %100 :) Yetkili Yerlere Şikayette Bulundum Ve Forumdan Banlanmana Karar Verildi.
Edit : Birde 5 - 15 Yaşında Çocuk Demişsin Sende 15 Yaşındasın Kimi Kandırıyorsun :) Tüm herkes Senin Ne Oldugunu Biliyor