The Ende Nasıl Gidilir

onuralp

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Enderdragon öldürmek çok zor tabi ok gerek öldürene bravo

AgahEfendi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk önce bi' cehenneme gideyimde ondan sonra buraya giderim.

rsm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eyes Of Ender size yardım edicek derken? Videolu anlatırmısın (tabi yapabilirsen) şunu.

RebeLKilleR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
The End ' de sadece 2 tür yaratık var.. 1 = Enderman 2)Ender Dragon..

kesmenin yolunu anlatayım birsürü ok ve diamond kılıcınız olsun.. Ender dragon kule gibi üst üste dizilmiş bir yerin üstünde mor bir şey var (isimleri bilmiyorum :D ) onlardan can alıyor.. can alırkende ağ gibi bir şey görünüyor. eğer dragon tam bunlardan can alırken siz onu okla vurup patlatırsanız, ender dragon can alamıyor, aksine canı gidiyor.. bu can aldığı şeylerden 15 küsür tane var.. hepsinide aynı şekilde patlatırsanız ya çok az canı kalıyor, yada direkt olarak ölüyor... ölmezse oklarla ata ata vurucaksınız.. yada o size vurmak için yaklaşıyor o arada diamond kılıçlada vurabilirsiniz. dikkat sakın darbe almayın çok can alıyor birde bütün haritta milyonlarda enderman dolu.. :D:D endermanlarla hiç uğraşmadım ben.. survival da diamond set aldım hileyle direk end e gittim enderman lar biz onlaraa vurmadıkça vurmuyordu. en azından bende öyle.. direk dragona.. :S

RebeLKilleR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eyes Of Ender size yardım edicek derken? Videolu anlatırmısın (tabi yapabilirsen) şunu.

kardeş eyes of ender seçiliyken sağ tıklıyosun, o eyes of ender elinden uçuyor!.. havaya bir süre sonra durup yere düşüyor. bu şekilde stronghold u bulana kadar gidicen bulduğunda ise havaya uçmadan direk yerin içine giricektir..tam o yerin içine girdiği yer end portalıdır :))