Sunucu sahipleri toplu olarak 1.8'e geçiş!

Kampanyaya katılacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    21

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Crack kötü be, uuid sistemi çökertiyor :D

1.8 premium sunucu sahipleri için güzel ama oyuncular için değil. ben xkmbg skripti çalışsın diye spigot 1.8 kullanıyordum bazı pluginler 1.8.3+ istiyor onun için 1.7-1.8 daha rahat . ama her plugininde son sürümünü kullanamıyorsun işte: D

Offline server adi üzerine ölmüş :D crack sunucular yasak olması lazım değil mi ya
Offline serverler yasak değil. Sen bir yazılım değişikliği yaparak geçmiyorsun offline moduna. .properties dosyasında ONLINE kısmını koymasalardı.

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Tamamını Okursanız Helal <3

Ben bu konuda çok fazla ingiliz ve amerikan sitelerde araştırmalar yaptım, forumlarda onlarca konu açtım, hatta Pluginer tuttum.

1.8 in 3 Adet Sorunu var.

1) Kasması
2) UUID ?!?!?
3) Skinlerin Crackli Görünmemesi
4) Bazı Pluginler Çalışmıyor

ilk olarak Kasması,
Eğer Son sürüm olan 1.8.9 ile girerseniz ve Video ayarlarından doğru ayarları yaparsanız sorun düzelir
en kötü ihtimalle 1.8.9 için olan Optifine ı yüklersiniz.

ikincisi UUID şeyleri.
Mojang elbette bu konuda doğru olanları yapmaya çalışıyor ve SUNUCUNUN sürümü 1.8.7 ve üstü olursa bu tarz sorunlar olmaz.

üçüncüsü Skinler.
bunu yapmak için SkinRestorer adında bir plugin var. onun çalışması için de başka bir plugin var ve onun içinde başka.
ama sonuç olarak Sunucu, plugin olarak 4 tane plugini yüklerse hiçbir sıkıntı olmuyor.

dördüncüsü pluginlerin çalışmaması.
tek yapmanız gereken fix plugini yüklemek.

ve EXTRA olarak: HİLELERİN ÇOK AZ OLMASI
İŞTE BU YÜZDEN TÜRKLER 1.8 DEN NEFRET EDİYOR !
hile yapamayınca kötü diyip geçiyorlar !

Her neyse.
Ben bu dört sorunuda çözerek Sunucumu hazırlamayı başardım.
yazdan beri sunucuya geliştirmeler yapıyoruz ve halen bir sıkıntı göremedik
Lakin henüz topluma açmadık.
Topluma Açtığımızdada sorun olacağını sanmıyorum. çünki 3 günlüğüne açtığımızda sorun olmamıştı.

Sonuç Olarak: ((((şu an bağırarak abilik yapmayın demek istiyorum))))
Mojang Salak değil herhalde demi ?
Microsoft Salak Değil herhalde ?!?!?
1.8, 1.7'den kötü olsa çıkartmazlar.
((((bağırmak istiyooom))))

WhisperB

Whisper NETWORK
En iyi cevaplar
0
Yeni şeyler her zaman iyi olucak diye bir şey yok :)

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Tamamını Okursanız Helal <3

Ben bu konuda çok fazla ingiliz ve amerikan sitelerde araştırmalar yaptım, forumlarda onlarca konu açtım, hatta Pluginer tuttum.

1.8 in 3 Adet Sorunu var.

1) Kasması
2) UUID ?!?!?
3) Skinlerin Crackli Görünmemesi
4) Bazı Pluginler Çalışmıyor

ilk olarak Kasması,
Eğer Son sürüm olan 1.8.9 ile girerseniz ve Video ayarlarından doğru ayarları yaparsanız sorun düzelir
en kötü ihtimalle 1.8.9 için olan Optifine ı yüklersiniz.

ikincisi UUID şeyleri.
Mojang elbette bu konuda doğru olanları yapmaya çalışıyor ve SUNUCUNUN sürümü 1.8.7 ve üstü olursa bu tarz sorunlar olmaz.

üçüncüsü Skinler.
bunu yapmak için SkinRestorer adında bir plugin var. onun çalışması için de başka bir plugin var ve onun içinde başka.
ama sonuç olarak Sunucu, plugin olarak 4 tane plugini yüklerse hiçbir sıkıntı olmuyor.

dördüncüsü pluginlerin çalışmaması.
tek yapmanız gereken fix plugini yüklemek.

ve EXTRA olarak: HİLELERİN ÇOK AZ OLMASI
İŞTE BU YÜZDEN TÜRKLER 1.8 DEN NEFRET EDİYOR !
hile yapamayınca kötü diyip geçiyorlar !

Her neyse.
Ben bu dört sorunuda çözerek Sunucumu hazırlamayı başardım.
yazdan beri sunucuya geliştirmeler yapıyoruz ve halen bir sıkıntı göremedik
Lakin henüz topluma açmadık.
Topluma Açtığımızdada sorun olacağını sanmıyorum. çünki 3 günlüğüne açtığımızda sorun olmamıştı.

Sonuç Olarak: ((((şu an bağırarak *****lik yapmayın demek istiyorum))))
Mojang Salak değil herhalde demi ?
Microsoft Salak Değil herhalde ?!?!?
1.8, 1.7'den kötü olsa çıkartmazlar.
((((bağırmak istiyooom))))
1.8.7 falan ne alaka tam anlamadım. Fakat su UUID'yi herkes neden bukadar abartıyor ki, alt tarafı oyuncu verileri getname yerine uuid olarak alınıyor cok büyük bi problemmis gibi lanse ediyonuz.
2- Hacı muro diyebileceğim dizüstümde minecraft 1.8.9'da en yüksek ayarlarda kasmadan oynayabiliyor ve 1.7'den daha yüksek fps alıyorum. + optifine yok
3- Plugin sorununuda 1.8'de varmıs gibi gösteriyosunuz, nasıl 1.6 pluginleri 1.7'de çalışmaz ise bazı 1.7 pluginleride 1.8'de çalısmaz. Arastırma yaptığın İngiliz ve Amerikan siteleri bu konulara cok fransız olmalılar.

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Uuid abartılacak bir sorun değil. Skin olayı çözülüyor ayrıca 1.8 1.7 den daha optimize edilmiş bir sürüm.

ChromeOyunda

Play.LiteRise.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşi m Ben 1.7.x 1.8.x sıkıntısı yok ve minecraftın oynama yaşını ve büyükler 1.8 sevmiyor sen 1.8 geç oyuncu düşümü yaşarsınız

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Cracked sunucuların açılması yasal değildir ve Minecraft'ın End User License Agreement'a ters düşmektedir. Online kısmı koyan firma Mojang olmayıp Spigot, Craftbukkit gibi modül geliştirmenleridir.
Vanilla server açıp properties dosyasına bakarsan görürsün. Orada da online mode kısmı vardır.

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, böyle bir kampanya başlatmak için insanlara bir şey sunmanız lazım. Sunucu sahiplerinin amcasının oğlu olmadığınıza göre bir şey sunmalısınız, Minecraft zaten bu özellikleri sunuyor fakat kullanmak istemeyenler kullanmıyor istese kullanır herkesin kendine göre sebepleri var. Bu konuyu açarken bir herhangi bir şey sunmuş olsaydın belki daha fazla katılımcı elde edebilirdin. Ne bileyim 1.8 eklentilerini biz hazırlayıp dağıtacağız, 1.8 ile yeni gelen şeylerle haritalar yapıp paylaşabilirsiniz fakat çok sade olmuş bu dediğinin bu şekilde olması masaldan farksız. Bir de bir kaç şeyi yanlış yazmışsın düzeltmek istiyorum.
  1. Eklenti sorunları! / Eklenti sorunları mı? Bunun sürüm ile hiçbir alakası yoktur önemli olan eklentidir ve eklenti 1.7.2 sürümüne yazıldıysa ve herhangi bir bug barındırmıyorsa sıkıntısız çalışır.
  2. Balon saldırısından korunmak ve hile korumalarının daha stabil çalışması. / Minecraft'ta hile koruması dediğiniz şey Fly'ı falan basit şeyleri engellemektir ki günümüzde kullanılan tüm AntiCheat'ler bunu sıkıntısız bir şekilde engelliyor. Yakın bir tarihte 1.8 sürümünde çalışan bir balon bugu da bulduk çözümünü arıyoruz.
  3. Diğer sürümlere göre daha stabil oyun. (Yaklaşık 50 FPS) / FPS kullandığınız makineye bağlıdır optimizasyon ise bu bahsettiğin şey OptiFine yüklenerek sorun kolayca halledilebilir. Bu iki sürümde optimizasyon olarak öyle 30-40FPS değiştiren bir olay yoktur.
  4. Açıksız ve bugsuz bir oyun. / Aksine, tüm oyun firmaları yeni bir sürüme geçmeden önce mevcut eklediği sürümleri elinden geldiğince açıksız hale getirmeye çalışır. Daha sonra yeni sürümler ekler ve o esnada da önceki sürümlerde bulunan açıkları kapatırlar. 1.7.2 sürümünün 1.8 sürümünden daha az açık bulundurduğu kesindir.
Çoğu kişide tutturmuş da tutturmuş UUID diye, UUID ayarları Premium sunucuları ilgilendirir ve buna ihtiyaç duyan büyük bir oranın bunu kullanma sebebi sadece şu yeni gelen Nick'ini değişse de verileri silinmesin diyedir. Cracked eklentiler UUID ile veri depolamaz. Bunu yapan eklenti bulmak bile zordur ki çoğu büyük sunucu sahibi eklentilerine bu özelliği kendi ekler. (Mineplex, OvercastNetwork vb.)
AntiAura Hackblocker 1.8 sürümünde daha stabil çalışıyor. Hile koruması derken fly kastetmiyorum. Ücretsiz antihile de kullanmıyorum.

O ayarın amacı İnternetin yokken Lan ile sunucu açıp oynama imkanın olsun diye yapılmıştır, Cracked oyna diye değil EULA'ya dediğim gibi ters düşmektedir Crack oynamak, oynatmak.
LAN ile oynamak için vanilla servere ihtiyaç yok. LAN ile paylaş seçeneği bulunuyor.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pcmin İşlemcisi Intel Duo 2 Ve Ramı Ise 1500mb Ekran Kartım 250 mb 9 Senelik Bilgisayar Zorun Gücün Ayakta Tutuyorum Ve İnanıyorum Ki Benim Gibi Pcsi Olan 10binlerce Kişi Var.Ve Ben 1.7.10 Dan Sonraki Bütün Sürümlerde 1 Fps Alıyorum.Ama 1.7.2 De 60 Fps Alıyorum.Boyle Bir Sıkıntım Var.Bizimkiler Pc Almamakta Kararlılar :'(

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi