Sunucu Açacaklara Önerim ,

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Sunucu açmayı düşünen arkadaşlarımız varsa onlar için bir konu hazırladım,
Evet arkadaşlar Türkiye gibi cennet bir vatanda yaşıyoruz.Ancak memleketimizin minecraft oyuncu kitlesinin yaşları ortalama 11-12 oldukları için sunucu açacaksanız yenilik düşünüp kafanızı yormayın.Ben Türkiye'de TEK projesi yaptım ancak sunucuma gelenler lapis yok , sunucu zor , hiçbişi anlamadım bune böyle her yer blok dediler :) Düşüp ölünce sunucudan ayrıldılar.Sunucuya böyle oyuncu girip çıktı , girip çıktı... En sonunda sunucu bomboş kaldı bende kapattım..Yani Türkiye'de yenilik yapmanıza gerek yok denilebilir.Ben size yapmayın demiyorum.Yapın olması gereken bu zaten.Ancak oyuncu kitlemizi etkilemek istiyorsanız açın bi ''fekşın'' sunucu ardından içine koyun bir lapis oooh çok rahat.Sonra birde ''p100 - p200 '' koyun bakın sunucunuz nasıl dolup taşıyor.Bakın bakalım 10 günde kazandığınız paraya...Size önerim sunucu açacaksanız boşuna kendinizi yormayın , yıpratmayın.Bunları yaşadığım için böyle söylüyorum.Tabikide ülkemizin gelişmesi için yenilikler elbet yapılmalı ama en kolay yoldan bu şekilde sunucunuzu doldurabilir, para kazanbilirsiniz.Başarılar dilerim :) Kalın sağlıcakla

ilkeroyun2

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok haklısın aslında bende kızıyorum lapisli fekşın oynayanlara adam bağımlı gibi lapsili fekşın oynuyo git survival at zoru tat bizimkiler gidiyo creativede evcilik fakşında kule yapıyolar. Burdan iş çıkmaz :D

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman op faction açılsın. Ağzına kadar elmas blok kazsınlar. Doyana kadar kazın doyana kadar. Ağzına kadar elmasa boğulsunlar. Hepsine p[ultramegabilinmeyensayıda] set versinler. Ölümsüz olup ölene kadar pvp atsınlar muhahahahahahah

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KATILMIYORUM. Bu çok saçma. Lapissiz insan gibi sistemleri olan sunucular gerçekten tutuyor.
örneğimi geri çekiyorum*
RPG kategorisinde de başarılı birçok sunucu var..

Basit bir fikirle 1 hafta uğraşılmış bir sunucu ile devrim yaratmayı mı bekliyorsunuz?
Yapacağınız sunucu köklü olacak. 2 - 3 tane kendi bulduğunuz fikirlerle oluşturduğunuz minigameler işe yaramaz. Büyük bir proje tasarlayıp, Az laf çok iş mantığı ile çalışarak tutunabilirsiniz.

Yaptığım yorumlar kesinlikle senin sunucun adına değildir.
Sunucunu hiç görmedim, bilmiyorum, genelleme yapıyorum.

Son düzenleme:

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Her zaman lapisli dandik sunucular tutmaz ki. Bu sunuculardaki olay sunucu sahibi arkadaşını çağırır ve oynaması için yalvarır.
Arkadaşları 3 - 5 kişi ve skypeden görüp bug denemeye gelenler ile bir ortam sağlanır. birçok lapisli sunucu +20 onlineden yukarı çıkamamıştır.

EmreAAyaz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam şöyle söyliyim 11 ay bi sunucu ile uğraştık map falan mükemmel sunucuyu asıl açma sebebimiz türkiye topluluğunda düzgün yönetilen bi sunucu olmaması,arkadaşımla karar verdik yola çıktık sunucumuzu açtık korumamızı satın aldık internet sitemizi aldık.Sunucuyu açtık edit diye sadece v8 satıyoruz oda en üst vip e onun dışında pvp yi etkiliycek bi edit koymadık çünkü bizde oyuncuyken editlerden çok çekerdik.Sunucuda biraz emek olsun diye jobs koymadık laf ettiler arsa koymadık yine laf ettiler yani kısacası mc türk oyuncularının beyin yaşı 10 olduğu için herşeyi kolay istiyolar.Sunucu tutturmak gerçekten çok zor sunucumuzun reklamını heryerde yapıyoruz,günde farklı farklı 10 kişi giriyosa sunucuya 9 u nun söylediği şey şu:Admin Alımı Varmı ?,Alım Varmı ?,Vip Alımı Varmı,Vip Versene,Para Versene,Reklam Yapiyim Vip ver yani demek istediğim sunucu açmak istiyosanız herşeyi ellerine vericeksiniz.Yoksa çocuklar eğlenemiyo xD

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Her zaman lapisli dandik sunucular tutmaz ki. Bu sunuculardaki olay sunucu sahibi arkadaşını çağırır ve oynaması için yalvarır.
Arkadaşları 3 - 5 kişi ve skypeden görüp bug denemeye gelenler ile bir ortam sağlanır. birçok lapisli sunucu +20 onlineden yukarı çıkamamıştır.

Tam tersi.birçok lapisli sunucu +20 'den inmemiştir.

Hocam şöyle söyliyim 11 ay bi sunucu ile uğraştık map falan mükemmel sunucuyu asıl açma sebebimiz türkiye topluluğunda düzgün yönetilen bi sunucu olmaması,arkadaşımla karar verdik yola çıktık sunucumuzu açtık korumamızı satın aldık internet sitemizi aldık.Sunucuyu açtık edit diye sadece v8 satıyoruz oda en üst vip e onun dışında pvp yi etkiliycek bi edit koymadık çünkü bizde oyuncuyken editlerden çok çekerdik.Sunucuda biraz emek olsun diye jobs koymadık laf ettiler arsa koymadık yine laf ettiler yani kısacası mc türk oyuncularının beyin yaşı 10 olduğu için herşeyi kolay istiyolar.Sunucu tutturmak gerçekten çok zor sunucumuzun reklamını heryerde yapıyoruz,günde farklı farklı 10 kişi giriyosa sunucuya 9 u nun söylediği şey şu:Admin Alımı Varmı ?,Alım Varmı ?,Vip Alımı Varmı,Vip Versene,Para Versene,Reklam Yapiyim Vip ver yani demek istediğim sunucu açmak istiyosanız herşeyi ellerine vericeksiniz.Yoksa çocuklar eğlenemiyo xD

Boşa Emek işte :)

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
İsteyen istediği gibi açar. Milletimizin söz dinleme gibi bir özelliği yok sonuçta...

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
SkyGrid bence farklı fakat bir o kadar da zevksiz bir oyun türü. Bunun yerine Türkiye'de görülmemiş, daha farklı ve eğlenceli sunucular açmayı deneyebilirsiniz. Amacınız para kazanmak olmamalı ayrıca..

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
SkyGrid bence farklı fakat bir o kadar da zevksiz bir oyun türü. Bunun yerine Türkiye'de görülmemiş, daha farklı ve eğlenceli sunucular açmayı deneyebilirsiniz. Amacınız para kazanmak olmamalı ayrıca..

:D Sizin fikriniz.Ve amacım hiçbir şekilde para kazanmak değil.Sadece server parasını çıkarabilsem yeterdi bana.Ancak olmadı.Unutmayın ki skygrid zeka oyunudur.Herkes oynamazdı zaten.Oynayabilecekler Türkiye'de ki sayılı 16-18 yaş kitlesindeki oyunculardı.Bu kişiler de az olduğu için...