Sürvival şehir kurma kurallarını bilen Varmı!!!!!!

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar başlıktada göründüğü gibi sürvival şehir yapan ege abiyi herkes biliyordu ve duyduğuma göre bu şehir kurma kurallarını bilen varsa yazabilirmi lütfen çok ihtiyacım var arkadaşlar

Zimbocth

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, Ege Abi mod kullanıyor! Fakat o modda başta pek bir şey yoktu Ege Abi üstüne koydu. Ben öyle biliyorum! :sick:

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşşekkürler başka bilgiye sahip olan varsa lütfen üşenmesin söylesin.

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi sorununuz ne hiçbir kural yok yapabildiği güzellikte binalardan olusan bir sehri farklı evlerle yaptı yani normal creativede bir yapıt yaptığınızı düşünün oda onu yaptı sadece singleplayercommands diye isi hızlandırmak icin bir mod kullandı

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi sorununuz ne hiçbir kural yok yapabildiği güzellikte binalardan olusan bir sehri farklı evlerle yaptı yani normal creativede bir yapıt yaptığınızı düşünün oda onu yaptı sadece singleplayercommands diye isi hızlandırmak icin bir mod kullandı
arkadaşim öle değil resmen söyledi adam dediki kuralların sırasıyla gidiyorum tarzında cümleler kuruyor resmen herif var kuralları ama bulamadım

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
1. kural kapisi olsun
2. kural penceresi olsun
3. kural duvar olsun
bu kurallar size uymuyosa nefes alsin yeter :D

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşim öle değil resmen söyledi adam dediki kuralların sırasıyla gidiyorum tarzında cümleler kuruyor resmen herif var kuralları ama bulamadım
O Ege sagın in kendi kafasında bir evi yapmak icin koyduğu kurallar istersen sende kendine koyabilirsin mesela en az 20 blok olsun iste bahçesinde bir havuz olsun gibi onun bir defteri var oraya not alıyor ve planlıyor nasil yapacagını çizimde yapıyor es10 gameclub la yaptıgı bir röportajda da ben herseyi çiziyorum planlıyorum seklinde cümleler kuruyor.