Şöyle Bi Sunucu Yapsam Tutarmı ?

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tutmaz çünkü bura türkiye sadece #Fekşın tutar.

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzeltelim Lütfen Löpisli Fekşın tutar

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
neden hiç düşündünüz mü ? bana türkiye de adam akıllı 1 tane konuda bahsedilen tarzda bi sunucu adı versenize :) yok, neden yok ? cünkü orta cag oyunu acabilicek bir plugin yok :) plugini geçtim orta çağ oyunu yazabilecek bir kişi veya grup yok (ben hariç :p ) bu yüzden acılanlar ordan burdan toparlanan pluginler ve 2 tane skript eklenilen sunucular. oda toplama oldugu için 3-5 gün sonra giren olmuyor. çünkü orta çağ tadı almıyorsun da az kaldı :D güzel bi proje içindeyim :D öttürücem lapisli fekşın diyenleri

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
neden hiç düşündünüz mü ? bana türkiye de adam akıllı 1 tane konuda bahsedilen tarzda bi sunucu adı versenize :) yok, neden yok ? cünkü orta cag oyunu acabilicek bir plugin yok :) plugini geçtim orta çağ oyunu yazabilecek bir kişi veya grup yok (ben hariç :p ) bu yüzden acılanlar ordan burdan toparlanan pluginler ve 2 tane skript eklenilen sunucular. oda toplama oldugu için 3-5 gün sonra giren olmuyor. çünkü orta çağ tadı almıyorsun da az kaldı :D güzel bi proje içindeyim :D öttürücem lapisli fekşın diyenleri
yap @virturaL Bizde Girer Oynarız
Factionu Yok Ed Pls :D

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Minigames yaparsan çok oyuncu olur.Sen gayet güzel açıklamışsın fakat bende küçük bir özet geçeyim.
- İlk 4 dakika madende kazı yapabilecekler daha sonra maden çitlerle kapanacak içeriye su dolacak, içeride kalan oyuncular boğularak ölecek.
- Ardından kervan köye gelecek, kervanda köylüler olacak ve köylülerle çeşitli saldırı eşyaları ve savunma eşyaları alabilecekler.
- 1 dakika sonra ise hava kararacak ve çok fazla sayıda canavar gelecek.
- Sona kalan oyuncuya çeşitli hediyeler vs.
Bu fikir çok hoş kesinlikle yapılmalı diye düşünüyorum.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minigames yaparsan çok oyuncu olur.Sen gayet güzel açıklamışsın fakat bende küçük bir özet geçeyim.
- İlk 4 dakika madende kazı yapabilecekler daha sonra maden çitlerle kapanacak içeriye su dolacak, içeride kalan oyuncular boğularak ölecek.
- Ardından kervan köye gelecek, kervanda köylüler olacak ve köylülerle çeşitli saldırı eşyaları ve savunma eşyaları alabilecekler.
- 1 dakika sonra ise hava kararacak ve çok fazla sayıda canavar gelecek.
- Sona kalan oyuncuya çeşitli hediyeler vs.
Bu fikir çok hoş kesinlikle yapılmalı diye düşünüyorum.
Hımm Güzel Yapabilirim Saten Kodlama Öğreniyorum Yakında Öğrenicem İnş O Zaman Bunun Plsini Yaparım Güzel Olur :)

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Bu Fikiri Son Oyuncuya Satın Galp 1 1 bir ! <3 <3

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu kendi pluginleriyle mis gibi ortaçağ oyunu yaptı (minigames). Çok da oyuncu giriyordu. Kapandı. Bi dakka neden kapandı ki bi sorayım.