İstek Sizden Küçük Bir Skript İsteyeceğim Edit Coin Skripti

Elesger_Salvatore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Baya Bir Araştırma Yapmama Rağmen Hiçbir Şekilde Doğru Düzgün Çalışan Bir Skyblock Edit Coin Skripti Bulamadım Acaba Bana Edit Coin Skripti Yaza Bilirmisiniz? Bana Lazım Olan Şeylerden Birisi de Mesela 128 Tane Obsidyen Kırınca Bize Coin Versin Mesela 64 Tane Ama Bunu Sanal Yani ScoreBoard da Gözüke Bilen Bir Şekilde Yapmasına İhtiyacım Var Acaba Bunu Yapa Bilecek Birisi Varmı? Şimdiden Teşekkür Ederim.

na2000

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
22
Ruh hali
Placeholder kullanarak skript degiskenlerini zaten scoreboardda veya tabda gosterebilirsin.

Bir suru coin skripti var nasil duzgun bitane bulamadin anlamadim...
Coin skriptlerinden nefret etsem de istedigin soyle bir sey herhalde :
Kod:
on mine:
    event-block is obsidian #<-- blok turu
    add 1 to {obsidian::%player%} #<-- obsidyen degiskenine "1" ekleme
    if {obsidian::%player%} is greater than 127: #<-- kirilmasi gereken obsidyen sayisi kontrolu
        add 64 to {coin::%player%} #<-- 64 coin ekleme
        send "&3128 obsidyen kirarak 64 coin kazandin!" #<-- mesaj
        remove 128 from {obsidian::%player%} #<-- obsiyden degiskeninden 128 azaltma
Satirlarin yaninda o satirda ne yapildigi yaziyor, ona gore editleyebilirsin. Ayrica dedigim gibi internette bir suru "gelismis" coin skripti bulabilirsin. (Artik neye gore gelismis diyorlar bilmiyorum, biseylerin yanina gelismis ekleyip paylasiyorlar ama her nasil oluyorsa normal hallerinden bile daha beter oluyorlar...)
Umarim yardimci olabilmisimdir ^^

Elesger_Salvatore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sana Çok Teşekkür Ederim Ama Sana Bir Sorum Olucak Acaba Ben Placeholder da dowunload Skript Yazınca Çıkmıyor Acaba Nedeni Nedir Ve ScoreBoard da Mesela {obsidian::%player%} Yazarsam Gözükürmü?
Placeholder kullanarak skript degiskenlerini zaten scoreboardda veya tabda gosterebilirsin.

Bir suru coin skripti var nasil duzgun bitane bulamadin anlamadim...
Coin skriptlerinden nefret etsem de istedigin soyle bir sey herhalde :
Kod:
on mine:
    event-block is obsidian #<-- blok turu
    add 1 to {obsidian::%player%} #<-- obsidyen degiskenine "1" ekleme
    if {obsidian::%player%} is greater than 127: #<-- kirilmasi gereken obsidyen sayisi kontrolu
        add 64 to {coin::%player%} #<-- 64 coin ekleme
        send "&3128 obsidyen kirarak 64 coin kazandin!" #<-- mesaj
        remove 128 from {obsidian::%player%} #<-- obsiyden degiskeninden 128 azaltma
Satirlarin yaninda o satirda ne yapildigi yaziyor, ona gore editleyebilirsin. Ayrica dedigim gibi internette bir suru "gelismis" coin skripti bulabilirsin. (Artik neye gore gelismis diyorlar bilmiyorum, biseylerin yanina gelismis ekleyip paylasiyorlar ama her nasil oluyorsa normal hallerinden bile daha beter oluyorlar...)
Umarim yardimci olabilmisimdir ^^

na2000

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
22
Ruh hali
Sana Çok Teşekkür Ederim Ama Sana Bir Sorum Olucak Acaba Ben Placeholder da dowunload Skript Yazınca Çıkmıyor Acaba Nedeni Nedir Ve ScoreBoard da Mesela {obsidian::%player%} Yazarsam Gözükürmü?
Komutla inmiyorsa manuel olarak indirmeyi deneyebilirsin. Ayrica %skript_coin::{player}% seklinde yapman gerek placeholder ile degisken kullanacaksan.

Elesger_Salvatore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tekrardan Sana Teşekkür Ederim Yazmayı Sevmediğin Bir Skripti Sana Yazdırdığım İçinde Özür Dilerim Tekrardan Teşekkür Eder Konunun Kilit Olduğunu Söyleye Bilirim.
Komutla inmiyorsa manuel olarak indirmeyi deneyebilirsin. Ayrica %skript_coin::{player}% seklinde yapman gerek placeholder ile degisken kullanacaksan.