| Plugin Nedir ? | Nasıl Yazılır Yapılır ? | Detaylı Anlatım

Konu Yararlı Oldumu

• Evet

Kullanılan: 11 91.7%
  • Hayır

Kullanılan: 1 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yararlı.
Bende Hexowar ve Ra_morum

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Neresini Tam Olarak Anlamadın Orayı Söyle Yardımcı Olabiliyim.
Yok öyle değil bro okumaya başladım {Hiçbir Halt Bilmiyorum} Log kelimeleriyle falan karşılaştım benim Log anladığım şey Minecrafttaki Odun ö_ö Onun dışında biryerde duymadım yani

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yok öyle değil bro okumaya başladım {Hiçbir Halt Bilmiyorum} Log kelimeleriyle falan karşılaştım benim Log anladığım şey Minecrafttaki Odun ö_ö Onun dışında biryerde duymadım yani
Log'ları Fazla Yazmak İstemiyorsan Filan İşte Kısaltma Kodları Var.Gibi Gayet Zor İşler Ben Bile Çok Plugin Yapamıyorum.Gayet Zor Bir Satır Kaçırıyorum Sonrası Doğru Olsa Ne Yazar Hepsi Yanlış Gider.[DOUBLEPOST=1409615133,1409615046][/DOUBLEPOST]Konu Temel İçin Yakında Video Filan Eklerim.Bunları Anlarsan Bir Sonraki Adımda Çok Zorlanacağını Düşünmüyorum.

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Log'ları Fazla Yazmak İstemiyorsan Filan İşte Kısaltma Kodları Var.Gibi Gayet Zor İşler Ben Bile Çok Plugin Yapamıyorum.Gayet Zor Bir Satır Kaçırıyorum Sonrası Doğru Olsa Ne Yazar Hepsi Yanlış Gider.
Edit : Bulaşmaya kararlıyım

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neyse ben en iyisi bulaşmayayım Reyiz ._.
Sen Bilirsin Yorumların İçin Sağol.Ankete Katılırsan Sevinirim. [DOUBLEPOST=1409695565,1409615179][/DOUBLEPOST]Video Eklendi Benim Anlatımım Değildir.Kendim Çekmeme Sebepim Mikrofonumda Sorun Var.[DOUBLEPOST=1412780433][/DOUBLEPOST]Güncel

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç bilmeyen bir kişinin bir şey anlamsını beklemiyorum.
Daha açıklayaıcı olabilirdi.