server.kapandı yeni sw açılcak kralpvp

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bildiğimiz çocuk sunucusu. Bir pvp sunucusu olmaktan son derece uzak. Yetkililer ilgilenmiyor. Acıkma var. Oyuncuya vururken birçok bug oluşuyor. Geri atma sorunu mevcut. PvP sunucusu olmaktan son derece uzak. Build namına bir şey yok. Renkli cam kullanılmış çoğunlukta. Ve en nefret edilen şey 4 biyom.

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayıptır sormasıda bu ne ? Sunucu değil bu. İlkel insanlar daha iyi sunucu yapıyor.

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir şey demiyorum çünkü (çok kötü,eski,builder iğrenç felan kötülemek diyenler için )afedersiniz ama siz ilk sunucu açmaya başlayınca hypixel gibi sunucumu yaptınız

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir şey demiyorum çünkü (çok kötü,eski,builder iğrenç felan kötülemek diyenler için )afedersiniz ama siz ilk sunucu açmaya başlayınca hypixel gibi sunucumu yaptınız
Bu sunucudan çok daha iyi olduğu kesindi. Peki sana soruyorum. Hypixel ilk açıldığında şimdi ki halinde mi açıldı ? Yoksa sıradan az gelişmiş bir sunucu olarak mı ? Şimdi diyeceksin bu sunucuda az gelişmiş. Hocam kusura bakma ama bu sunucuda gelişme belirtisi yok. PvP sunucusu olmaktan son derece uzak.

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sunucudan çok daha iyi olduğu kesindi. Peki sana soruyorum. Hypixel ilk açıldığında şimdi ki halinde mi açıldı ? Yoksa sıradan az gelişmiş bir sunucu olarak mı ? Şimdi diyeceksin bu sunucuda az gelişmiş. Hocam kusura bakma ama bu sunucuda gelişme belirtisi yok. PvP sunucusu olmaktan son derece uzak.
Ya kardeşim şimdi galiba bu arkadaşlarımız ilk defa sunucu açıyorlar.Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz.Siz böyle yaptıkça kaliteli sunucular açılmayacaktır.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Biraz Araştırma Yapıp Gelişip Acsaydınız.

berkay0668

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya kardeşim şimdi galiba bu arkadaşlarımız ilk defa sunucu açıyorlar.Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz.Siz böyle yaptıkça kaliteli sunucular açılmayacaktır.
saol kardeş bize acil süper bi buidler lazım sadece yaş+skaype yazsın serverimizde pvp yönelizi acil buidler bugün serveri düzenlicez acil

builder aranıyor bugün büyük gün süper serveri yenilicez 2 tane herşeyden anlayan builder

Beberuh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben olabilirim skype adresinizi verir misiniz Berkay0668

ben builderiniz olabilirim skype adresinizi verir misiniz