orjınal mınecraft mı çakma olanı mı?

ProCrafter34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen böyle görüyorsun fakat çok yanlış bir düşünce.Korsan oynamak zaten yasalara aykırı.Ve arasındaki fark Premium'da;Skin değiştirebilme,Yapımcıya katkı(Notch reyize :) )
Crackli minecraft ise;
Doğru söylüyorsun bir şey diyemem :)

dalasma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft alcam için sorun yok bu arda Minecraft Artık 46.6 TL.

**turkuaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
paran varsa düşünme al arasındaki farklar; skin değiştirebilme ve mod kurma.modu crackli de kurabiliyosun ama çok uğraştırır.param yok diyosan aramıza hoşgeldin :D

Captain

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Orijinalin birçok özelliği var:
Premium serverlere girebiliyorsun
Skin değistirebiliyorsun.
Oyuna katkıda bulunuyorsun.
Oyununda hiçbir sorun çıkmaz.

AcanV

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orjinalde Skin Değiştirebiliyorsun premium serverlere girebiliyorsun seedler daha iyi çıkıyor

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Her şeyin orjinali iyidir . Kıyaslanamaz

ADMindBuild

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
her zaman çakma kullan tabi oyun çok ucuz deilse gidip bir oyuna 50tl verilmez
Sen kafayımı Yedin? Oyuna 50 tl verilmez diyor Ben BF3 aldım 110 TL ye Skyrim aldım 115 tlye DLC li 50 tl verilmez diyorsun Korsanı Ne halt sanıyorsun sen????

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sen kafayımı Yedin? Oyuna 50 tl verilmez diyor Ben BF3 aldım 110 TL ye Skyrim aldım 115 tlye DLC li 50 tl verilmez diyorsun Korsanı Ne halt sanıyorsun sen????

Ben senin 115 tl ye aldığın skyrimi 8 tl ye alip üstüne 3 defa bitirdim ve kalan 107 tl yede başka şeyler aldım her türlü avantajlıyım :D

ADMindBuild

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben senin 115 tl ye aldığın skyrimi 8 tl ye alip üstüne 3 defa bitirdim ve kalan 107 tl yede başka şeyler aldım her türlü avantajlıyım :D
Yaşını Cok Belli Ediyorsun Kardesim Sen Bu Hayata bakış acısıyla Yasaman Bile sans
SEn Korsanı bisey mi sanıyorsun ?
8 TL ye almıssın Ve Emek hırsızlıgı Yaptıgın icin hava atıyorsun?
Yazık.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Küfür ve hakaret içeren mesajlar yazmak yasaktır. [ Düzenleyen : Patrayanist ]

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
eyer paran varsa orjinal alırsın yoksa korsan alırsın adamın ya maddi durumu oyunu alacak kadar iyi değilse size ne bende bazen korsan alıyorum tutupta bir oyuna 155 tl veremem hem maddi durumum için beni zarara sokar hemde bir oyun için 155 tl vermem onun yerine 10-15 tane oyun alırım ve buna siz bir şey diyemezsiniz siz verebiliyorsanız verin yada korsan alın ama başkalarınada karışmayın

dalasma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eyer paran varsa orjinal alırsın yoksa korsan alırsın adamın ya maddi durumu oyunu alacak kadar iyi değilse size ne bende bazen korsan alıyorum tutupta bir oyuna 155 tl veremem hem maddi durumum için beni zarara sokar hemde bir oyun için 155 tl vermem onun yerine 10-15 tane oyun alırım ve buna siz bir şey diyemezsiniz siz verebiliyorsanız verin yada korsan alın ama başkalarınada karışmayın

Ama Korsan Alırsanda Emek Hırsızlığı yapmış oluyorsun Her şeyin orjinali daha iyidir Eyer kötü bir şey varsada oyunu almıyosandan çok özürdileriz