NitradoCraft [Ip: mc.nitrado.net] Çekirdek Server [MineZ][Oyunlar][Faction][Skyblock]

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kod_Adı Artık Ender Gözü ile çıkış yapabilirsiniz.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yani saten o vardıki :D /canlan yazınca gidyomu item o lazım bana

DouglasC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gennelikle Nitradonun Serverlari Güzel Oluyor şu an Giriyorum :) One IN The Chember Olmasıda Bir Güzel Ayrıcalık :))

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel ii de oyncuları kötü adam bug yapıyo ya öldürüyom minezde sonra bişi yapıo aynı yere gelio hemen adamın adı danger550

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gennelikle Nitradonun Serverlari Güzel Oluyor şu an Giriyorum :) One IN The Chember Olmasıda Bir Güzel Ayrıcalık :))

İnşallah Beğenmişsindir :)

güzel ii de oyncuları kötü adam bug yapıyo ya öldürüyom minezde sonra bişi yapıo aynı yere gelio hemen adamın adı danger550

Oyuncu kontrol edilecektir.[DOUBLEPOST=1381403654,1381234650][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1381510672][/DOUBLEPOST]güncel**

kraltr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
B3LA ben seni taniyom yada birisin e benzettim bi server vardi survival movementle sen vardın sen o musun yarin swye bakcam

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
B3LA ben seni taniyom yada birisin e benzettim bi server vardi survival movementle sen vardın sen o musun yarin swye bakcam

Kraltr böyle bir durum yoktur.

kraltr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nese isminiz aynı ozaman bişi dicem minezde chest var eşyaları saklamak için ama topladıgım itemleri o chestte gidemiyorum cıkıp girince minez atıyor nasıl chestte eşyaları koycam

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
nese isminiz aynı ozaman bişi dicem minezde chest var eşyaları saklamak için ama topladıgım itemleri o chestte gidemiyorum cıkıp girince minez atıyor nasıl chestte eşyaları koycam

Chestlere item koymayınız chestler kendini otomatik yeniler ve koyduğunuz eşyalar kaybolur. itemlerinizin üstünde durmasi gerekir.

abdullah2929

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi mineZ de öldüm ama yeniden doğu dedim olmuyor lag var o yüzden itemsis başladım

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi mineZ de öldüm ama yeniden doğu dedim olmuyor lag var o yüzden itemsis başladım

Abdullah öldükten sonra 10 dakika doğamazsın. 10 dakika geçene kadar diğer bölüme geçip oyun oynayabilirsin. Daha sonra tekrar minez bölümüne geçip /canlan yazarak oyuna tekrar başlayabilirsin.

abdullah2929

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abdullah öldükten sonra 10 dakika doğamazsın. 10 dakika geçene kadar diğer bölüme geçip oyun oynayabilirsin. Daha sonra tekrar minez bölümüne geçip /canlan yazarak oyuna tekrar başlayabilirsin.
sa ol[DOUBLEPOST=1381743772,1381743620][/DOUBLEPOST]bide oyuna gildim /canlan yazdım itemsis başladım bide nitradoZ kitabı var sadece

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tekrar yazarmısın oyun başlamadan önce o kitabı verir.[DOUBLEPOST=1382468732,1381751198][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1382780923][/DOUBLEPOST]Güncell