Modlu Sunucu Açmakta Gönüllü Kişilere Karşılıksız Yardımda Bulunacağım

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Üniversitedeki derslerimin çok yoğun olmasından kendim modlu sunucu açmak için yeterli vakti bulamıyordum. Bu ara finallerim bitti ve zaman bulabildiğim için siz değerli arkadaşlara destek olmak istiyorum modlu sunucu konusunda.
Ben kimim derseniz eski modlu sunucularından cruzegame serverının yöneticisiyim, modlu sunucularımız 2-3 ay civarında açık kaldı ve bu sürede 800'e yakın kayıtlı( email ve sms aktivasyonlu) kullanıcımız oldu. Şuanda da, Nauza-Minecraft için Merkezi doğrulama sistemi projesini geliştirmekteyim.

Öncelikle belki çoğunuz modlu minecraft oynamayı seviyor olabilirsiniz ancak iş bunun serverını açmaya geldiğinde çoğu kişinin endişleleri artıyor.
Genel olarak endişlenilen konular oyuncu azlığı, herhangi bir sorunla karşılaşma şansının artması, nasıl server açılmasının bilinmemesini söyleyebilirim.
Biraz da sıkıntı minecraft sunucuları açan kitlenin bir kısmının işin teknik kısmını hiç bilmediğinden sadece bir plugin paketi yükleyip, hemen server açabilecekken niye okadar uğraşıp modlu bir sunucu açayım demesinden de kaynaklanıyor. Evet bu iş biraz daha zahmetli gözükebilir ama her türlü iyi, başarılı bir sunucu açabilmeniz için uğraşmanız gerekecek.

Size modlu bir sunucu yaparken ilerlemeniz gereken aşamalarda, aldığınız hatalarda, yapılması gereken düzenlemelerde, işin konsept kısmında, oyuncu sıkıntısını aşma, uygun sunucu bulma ve daha birçok konuda karşılıksız destek vermek istiyorum. Karşılığında ne bir yöneticilik, ne de kar elde etmek için bu işi yapmıyorum. Amacım modlu sunucuları canlandırmak, sunucular arasındaki rekabeti tekrar getirmek istiyorum. Şuanda 2 farklı kişiye yardım ediyorum ve bunun sonucunda 2 tane rakip modlu sunucu açmayı ve bu rekabet sayesinde kalitenin de artmasını sağlamayı hedefliyoruz. Sizde bu konuyla ilgileniyorsanız hemen bana özel mesaj aracılığıyla skype adresinizi iletirseniz oradan yazışmaya başlar ve size yardımcı olurum.
Okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Açıyorum :) Ama Bi Sıkıntı Var Modlara Perm ekleyebiliyozmu mesela bi tane kanat modu var I ya basılınca acılıyor sadece vipler acabilsin istiyorum oluyorsa sevinirim modlu survival serverim 30 dkk aktif olcaktır :) her şey hazır

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğrusu bu birazda moda bağlı, modun tam adını verirsen biraz araştırabilirim.

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında Destek Modlarıyla (Tinkers Construct,Project Red vb.)Server Açmak İsterdim Ama İşte Serverim Yok Sıkıntı Orda ._.

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında Destek Modlarıyla (Tinkers Construct,Project Red vb.)Server Açmak İsterdim Ama İşte Serverim Yok Sıkıntı Orda ._.
Yani, bu sıralar diğer projem için de sunucu tutmam gerektiği için size maddi olarak bir yardım yapamasamda, eğer güzel bir konseptiniz, amacınız varsa size bir şekilde ortak veya yardımcı olacak kişiler bulma konusunda yardım etmeye çalışırım. Dediğim gibi fikirleriniz varsa özelden skype adresinizi bana iletin, konuşalım.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
McHeli ve NEI hem sunucuda hemde launcherde çalışmıyor.. bunu cozmenin bi yolu varsa bir sekilde modlu sw acicam

Mchelinin crafting hatasini cozdum ama NEI crash verdiriyor.

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
McHeli ve NEI hem sunucuda hemde launcherde çalışmıyor.. bunu cozmenin bi yolu varsa bir sekilde modlu sw acicam

Mchelinin crafting hatasini cozdum ama NEI crash verdiriyor.
Biraz klişe bir cevap olacak ama kullandığınız mod paketinde uygun versiyonlarını kullandığınıza emin olmanızı öneririm, neinin core modlarını da kontrol edin ayrıca mod paketini kendiniz hazırlıyorsanız bu modları güncellemeyi deneyebilirsiniz.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Güncelledim. Craftingleri bizzat değiştiriyorum modun configinden fakat nei orjinal halindede bozuk. Corelerde son sürümdü hem manuel hemde skydazdaki crash veriyor..

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel, ilgili kişileri bekliyorum...