MMORPG Server İçin Önerileriniz Nedir ?

S

Switcher

Ziyaretçi
Merhabalar MMORPG Server için önerilerinizi soracaktım.

Biz yeterince sistem bulduk aklınızda güzel fikirleriniz varsa yorum olarak belirtmenizi isterim teşekkürler.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Kardeşim.
  • Serverine güzel bir harita çek.
  • Sonra Irkları Koy.
  • Nadir İtemler koy onları kullanmak için istatislik ekle yani.''Bu itemi kullanmak için gücünüzün 25 olması lazım.'' gibi
  • İstatislik de eklemeyi unutma.
  • Sonra Skill sistemi olmaz.
  • Kimsi güçlü olmasın oyundaki pvp yi eşit tut.
  • Güzel taglar olsun mesale ''Karanlık Şovalye'' Yada ''Durdurulmaz'' gibi Artık onun ne zaman alacağı senin kararına kalmış.
  • Irk kaleleri ekle.
  • Mancılık ekle top ekle.
  • Merdiven ekle kalaye çıkmak için.
  • Kapı kırmak için onun adını unuttum işte ondan ekle.
  • Zindanlar ekle güçlü olsun zindanda ganimet odası olsun güzel bir itemi olsun.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hep aynı konular. Kendi fikrini kendin bulacaksın ki o sunucu sana ait olsun.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sizin o yeterince düşündüğünüz şeylerin ne olduğunu bilmemiz gerekiyor daha iyi öneri yapabilmek için.

FyreUKl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yine Herkes Öneri Vericek Ballandıra Ballandıra Konular Açacaksınız En Sonunda Sunucu Açılmayacak Bildiğimiz Olaylardan Biri Olacak Yine Ama Hayırlısı Yani Ne Diyelim

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Yine Herkes Öneri Vericek Ballandıra Ballandıra Konular Açacaksınız En Sonunda Sunucu Açılmayacak Bildiğimiz Olaylardan Biri Olacak Yine Ama Hayırlısı Yani Ne Diyelim
Forumda onlarca hatta yüzlerce " mmorpg sunucu açıyoruz fikir lazım / mmorpg sunucumuzdan gelişmeler " tarzında konu açıldı çoğunun ne açıldığını gördük nede açılacağını birkaç tane sunucuyu açmayı başaran oldu onlarında büyük çoğunluğunu oynayacağın yere lapisli faction oyna daha iyiydi adam akıllı açılıkta birkaç haftadan uzun süre dayananını görmedim. Bakalım bu öyle olmaz inş açılacağı yok ama insan bir ümit bekleyip fikir veriyor işte.

S

Switcher

Ziyaretçi
Bende biliyorum konu açıp serveri açmayanları fakat biz önceden açmıştık zaten bu sefer daha yeni sistemlerle geliyoruz güzel olucak inşallah açıcaz.

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Merhaba Kardeşim.
  • Serverine güzel bir harita çek.
  • Sonra Irkları Koy.
  • Nadir İtemler koy onları kullanmak için istatislik ekle yani.''Bu itemi kullanmak için gücünüzün 25 olması lazım.'' gibi
  • İstatislik de eklemeyi unutma.
  • Sonra Skill sistemi olmaz.
  • Kimsi güçlü olmasın oyundaki pvp yi eşit tut.
  • Güzel taglar olsun mesale ''Karanlık Şovalye'' Yada ''Durdurulmaz'' gibi Artık onun ne zaman alacağı senin kararına kalmış.
  • Irk kaleleri ekle.
  • Mancılık ekle top ekle.
  • Merdiven ekle kalaye çıkmak için.
  • Kapı kırmak için onun adını unuttum işte ondan ekle.
  • Zindanlar ekle güçlü olsun zindanda ganimet odası olsun güzel bir itemi olsun.
Adam Olması Gereken Tüm Fikirleri Vermiş

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yani eskişeyleri ekle top zindanlar Jacopsun dedigini yap 100% gelişir serverin :D:bayrak: