Minecraft v10.2 Faction Server Tutar mı?

Meepo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sorum baştıkla ki gibi basit v10.2 faction sunucu açsam tutar mı? Yoksa 1.8 açmak daha mı mantıklı olur?

Night_Fire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence 1.8 Daha İyi Ama Hileleri İstemiyorsan 1.9 Kur Macro vb Hile Açarlarsa Kullanamazlar 1.9 PVP 'si daha iyi.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sürüm ile alakası yok bence sunucundaki sistemler güzel tutar.
Başında hile koruması geliyor.
İkinici sunucu da emek olmalı kimse kolayı sevmez benim gibi eğer emek varsa emeğin için oynarlar eğer sen bir mapı internetten bulup koyarsan o emek olmaz.
vb.

Meepo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İkinici sunucu da emek olmalı kimse kolayı sevmez benim gibi eğer emek varsa emeğin için oynarlar eğer sen bir mapı internetten bulup koyarsan o emek olmaz.
vb.
Selamlar,
Yaklaşık 1 senedir minecraft dünyasından YGS ve LYS nedeniyle oldukça uzakaştım en son geçen yaz https://forum.gamer.com.tr/konu/mad...editsiz-lapis-minigames-alim-14gb-ram.297889/ şöyle bir sunucu açmıştık. Hedeflediğimiz kişi sayısına filan ulaşmıştım ve oyuncularımız memnundular halen sunucuyu tekrar açmamı bekleyen bir kitle mevcut. En son geçen sene Lapis olmayan sunucunun yüzüne bile bakılmazdı bu durum değişti mi?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
vb.
Hile koruması olan faction sunucular malesef tutunamazsın hile %100 engellemeyi çöz imkansız ama tut ki çözdün diyelim max 5 online ile dolaşırsın. Burada hileden şikayet edip ağlayanların %90 ı binbir çeşit hile ile onlarca sunucudan banlanmış adamlar emin ol.
Bir süre forumda lapis karşıttlığı başlamıştı millet sırf millet lapis sevmiyor diye kaliteli lapissiz hardcore sunucu açtı ve sunucuları oyuncu yok diye kapatmak zorunda kaldılar forumda lapis düşmanıyız diye dolaşanlar ne yazıkki lapisli sunucularda oynamaya devam ediyordu.
Bu olayda o hesap hileden şikayetçi olanlar ya 5 liraya aldığı everest mousesi ile 7x makro kullanıyor yada binbir çeşit hile ile dolaşıyorlar ve sadece forumda bir toplum oluştu bende onlara katılayım diye " hileyi engelleyelim hile olan sunucularda oynanmıyor artık çözüm bulalım .123 yazsınlar girince " vs kafasını yaşıyorlar.

Meepo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hile koruması olan faction sunucular malesef tutunamazsın hile %100 engellemeyi çöz imkansız ama tut ki çözdün diyelim max 5 online ile dolaşırsın. Burada hileden şikayet edip ağlayanların %90 ı binbir çeşit hile ile onlarca sunucudan banlanmış adamlar emin ol.
Bir süre forumda lapis karşıttlığı başlamıştı millet sırf millet lapis sevmiyor diye kaliteli lapissiz hardcore sunucu açtı ve sunucuları oyuncu yok diye kapatmak zorunda kaldılar forumda lapis düşmanıyız diye dolaşanlar ne yazıkki lapisli sunucularda oynamaya devam ediyordu.
Bu olayda o hesap hileden şikayetçi olanlar ya 5 liraya aldığı everest mousesi ile 7x makro kullanıyor yada binbir çeşit hile ile dolaşıyorlar ve sadece forumda bir toplum oluştu bende onlara katılayım diye " hileyi engelleyelim hile olan sunucularda oynanmıyor artık çözüm bulalım .123 yazsınlar girince " vs kafasını yaşıyorlar.
Geçen sene ilk olarak lapissiz sunucu açmak istedim ve açtımda çünkü bir oyuncu olarak hardcore takılmayı daha çok seviyordum kendi zevklerime göre bir sunucu açmıştım fakat kimse sunucunun yüzüne bile bakmadı her giren kişinin ilk sorduğu şey "Lapis yok mu?" olmuştu. Yok dediğimdede sonuç zaten ortada "player disconnected from the server"

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Geçen sene ilk olarak lapissiz sunucu açmak istedim ve açtımda çünkü bir oyuncu olarak hardcore takılmayı daha çok seviyordum kendi zevklerime göre bir sunucu açmıştım fakat kimse sunucunun yüzüne bile bakmadı her giren kişinin ilk sorduğu şey "Lapis yok mu?" olmuştu. Yok dediğimdede sonuç zaten ortada "player disconnected from the server"
Bunlar ne yazık ki minecraft kitlesinin genel sorunları diğer postumda söylediğim gibi.

Meepo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bunlar ne yazık ki minecraft kitlesinin genel sorunları diğer postumda söylediğim gibi.
En çok koyan tarafıda haftalarca emek harcayıp kusursuz bir sunucu yapmak için uğraşıp o sunucuyu açtıktan sonra "lapis yok" bahanesi altında kimse gelmemişti. Diğer birçok tutan sunucuları gezdiğimde ise insanın cidden gülesi geliyor. 0 Emek buildlerin hepsi bir kutudan ibaret her şey boş beleş pluginler desen hiç üstünden bile geçilmemiş sağında hile solunda hile herkese beleşten vip falan filan yani böyle adamların sunucularının tuması ama senin benim aylarca emek verip açtığımız sunucuların tutmaması cidden ilginç

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraftı niye bıraktım diyenlare işte cevap.
İnekten kesince taş çıkan demir çıkan sunucu vardı.

Meepo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraftı niye bıraktım diyenlare işte cevap.
İnekten kesince taş çıkan demir çıkan sunucu vardı.

Hatırlıyorum çok değil bir 2 sene önce filan lapis olmadan önce saatlerce bir spawner bulup orayı tuzak yapıp faction home filan yapardık o kısmı bile çok eğlendiriyordu insanı şimdi lapis lapis lapis çok sıktı

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatırlıyorum çok değil bir 2 sene önce filan lapis olmadan önce saatlerce bir spawner bulup orayı tuzak yapıp faction home filan yapardık o kısmı bile çok eğlendiriyordu insanı şimdi lapis lapis lapis çok sıktı
Bizde sadece kömür vardı oda sonradan eklendi büyü ile ws atıyoduk kimsede dia set yoktu.