Minecraft Sorum var....

crafter53

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadsslar merhaba bu oyunda nasıl tuzak yapabiliriz? bi konu var ama onun dışında bilen varmı? + olarak redstone tam olarak ne işe yarıyo? diyelim ben bu redstone'lardan baya elimde var peki napacam ben bunları? Biraz araştırdım elektrik kablosu görevini görüyor diyenlrr var ama elektrikle ne yapılıyorki? biraz ipucu verebilirmisiniz?

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Redstone sadece duran suları harekete geçiriyor. Onlarla da tuzak yapılacağını sanmıyorum.

xCoLDBuRNx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
redstone daha oyuna gelmedigi için çok bşi olmaz tuzak olursada üstüne lav koy (sabit) ırılıncada akar adama dokunsada

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Redstone ne diye bir soru olacağını sanmıyorum. Bir insana televizyonu nasıl yapıyorsun diye sorabilirmisin? Redstone çok karmaşık bir şey ayrıca sadece bir şeyleri harekete geçirmiyor. Redstone ile pisijik şeyler hatta ve hatta zaman makinesi bile yapılabiliyor.

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Redstone ne diye bir soru olacağını sanmıyorum. Bir insana televizyonu nasıl yapıyorsun diye sorabilirmisin? Redstone çok karmaşık bir şey ayrıca sadece bir şeyleri harekete geçirmiyor. Redstone ile pisijik şeyler hatta ve hatta zaman makinesi bile yapılabiliyor.
Zaman tüneli nasıl oluyor :D Command blockla deme. Çünkü o ayrı bir şey.
Edit: Ayrıca heralde arkadaş PE'de ne işe yarıyor diye sormuş. Bilgisayar versiyonunda değil.

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haaa :D
Pocket Edition'da ne ara redstone çıktı ya :D

(Zaman Makinesini ben yapmadım Command Block'la ama redstone'da kullanmış A::SD:ASD:)

RedOver

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
minecraft adamın arkasında kılıç gözüküyo yardım
2019-10-19_11.32.42.png