Minecraft İtem Kopyalama Bugu!

BatuhanErdgn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sizin o kodlarınız sadece kodu yazdığınız anda oyunda olanların adasını etkiliyor :yıkıl:

bugger

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Birader Sen O Bugu Bana Soyle Ben Onu Unuturum ne dersin skypem: bakinec9.99 Yapiyorlar Zaten Sinir Oluyorum! Sirrin Sirrimdir! bunu bil skype ekle konusak bi!

discordlevelhesa1324

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar Fazla Detay Vermeden Sizlere Bir şey Anlatacağım.

Bu Bug İtem Frame'lerin Yasak Oldugu Serverlerde Çalışmıyor.Nasıl Bir Bug Diyecek Olursanız Skyblock-Faction-Survival Gibi Serverlerde Genellikle Kullanılan
Bir Bugdur Skyblokda Spawner,Factionda Set,Survivalda Değerli Madenler Gibi Eşyaları Çoğaltabiliyorsunuz Bunun Önlemi
İtemFrame Korumasından Geçiyor Bu Bug Sadece 1.7-1.8 De Kullanılabilir Diye Biliyorum Ama Siz Yinede Önlem Alın Önlemi Basit İtemFrame Yasaklamak.

Bu Bugu Kullanarak Serveri Mahvedebiliyorlar. Ayrıca Ticaret Amaçlı'Da Kullanıyorlar Mesela Golemi Kopyalayıp Para İle Satmak Gibi.
Ben Fazla Detay Vermeyecegim Korumasını Söyüyorum Sadece Hileyi Versem Formun Yarısı Yapacaktır Kesinlikle.
Server Sahipleri Sadece Bir Anda Gelişen Oyuncular Veya Golemi Çoğalanlara Dikkat Ederse Veya Takip Ederlerse Anlarlar.
Ben Sadece Skyblock Örnegi Verdim Bunlar Faction Ve Survival Gbi Serverlerdede Geçerli.
Bugu Yapanlar Server Sahiplerinden Daha Çok Para Kazanıyor Varmısınız Böyle Birşeye.

Tekrar Ediyorum İtemFrameyi Yasaklarsanız Bug Diye bir şey Kalmıyor.
d