Minecraft çoook yavaş

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hallettik yardım eden herkese teşekürrler

Son düzenleme:

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tüm efektleri açarsan öyle olması normal ekran kartına yeterli gelmediğinden fps düştü minceraftındosya konumuna gir optisionofyi sil

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ekran kardı modelini yazabilir misin?

Oliver3765

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran kartı modelini yazabilirmisin ?
Bilgisayarında virüs olabilirmi sistemin iyi gözüküyor?
Minecrafta nasıl ram verdin yanlış bir ayar yapmış olabilir misin ? Mesela 8gb bilgisayarda 5gb mcye vermek riskli !
=>Ram Nasıl Verilir(Düzgün) =>https://forum.gamer.com.tr/konu/reh...resimli-anlatim-32-64bit.338347/#post-1917854

Ayrıca %90 32bit java kullanıyorsundur mümkün olduğunce en güncel x64 tabanlı javayı kurmaya çalışman yardımcı olabilir

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gidip niye 5 GB ram veriyorsun ki? Oyun modsuz oynarsan zaten kendi ayırdığı yetiyor. Tüm efektleri kapatmayı dene. Virüs'de olabilir. Bir tarama yaptır.

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gidip niye 5 GB ram veriyorsun ki? Oyun modsuz oynarsan zaten kendi ayırdığı yetiyor. Tüm efektleri kapatmayı dene. Virüs'de olabilir. Bir tarama yaptır.
Şu an 360 total secturyle tarıyorum
Minecrafta nasıl ram verdin yanlış bir ayar yapmış olabilir misin ? Mesela 8gb bilgisayarda 5gb mcye vermek riskli !
=>Ram Nasıl Verilir(Düzgün) =>https://forum.gamer.com.tr/konu/reh...resimli-anlatim-32-64bit.338347/#post-1917854

Ayrıca %90 32bit java kullanıyorsundur mümkün olduğunce en güncel x64 tabanlı javayı kurmaya çalışman yardımcı olabilir
-Xmx4G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M yazılı
tamam 4 yaptım

Ekran kartı modelini nerden bakacağım

64 bit yazi?

Son düzenleme:

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi ciddi misin? "Tamam 4 yaptım" Gülme krizine girdim yeminle. Maksimum 1,30 filan yap.

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Chunk neden 10 da? Belki ekran kartın zamanında yükleyemediği için böyle yapıyordur, 6 ya almayı dene olmazsa 5.

BySnowman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaspersky InternetSecurity 2016 ile Tam tarama yapın.

Oliver3765

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sana Önerdiğim Değer: -Xmx2G -Xmn512M / fark edecektir diye düşünüyorum taramaları tamamladıktan sonra tekrar deneyebilirsin
vede bu memory argumentleri dışında olanları sil onlardan kaynaklı da olabilir ekran kartı modelini öğrenmek için denetim masasına gir yukarıya tıkla
Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Görüntü\Ekran Çözünürlüğü bunu yapıştır gelişmiş ayarlara tıkla orada yazıyor modeli ayrıca 64bit java yükledinmi ?

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kardeşim mod yada x512 pack kullanmadığın sürece ram verme gereksiz. Ram fps artırmaz sadece mod yada texture packin takılmadan çalışmasını sağlar. Bilgisayarın laptopmu masaüstü mü ? Ek olarak windows update ve grafik kartı sürücülerin güncelmi kontorl et.

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorun Belki Kare Hizindan Kaynaklaniyor Olabilir.Duzeltmek Icin:
Minecrafta Gir Sonra Ayarlar>Video Ayarlari>Mak. Kare Hizi (Sinirsiz Yap)

Eger Ondan Kaynaklanan Bir Sorun Degilse Veya Hayla Durum Ayniysa Video Ayrlarindan VBO lari Kullani Ac Bloklari Farklilastiri Kapat.Eger Yinede Olmuyorsa Skypem:mr.nobody650

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaspersky InternetSecurity 2016 ile Tam tarama yapın.
Para yok ki tam antivirüs alak
Sana Önerdiğim Değer: -Xmx2G -Xmn512M / fark edecektir diye düşünüyorum taramaları tamamladıktan sonra tekrar deneyebilirsin
vede bu memory argumentleri dışında olanları sil onlardan kaynaklı da olabilir ekran kartı modelini öğrenmek için denetim masasına gir yukarıya tıkla
Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Görüntü\Ekran Çözünürlüğü bunu yapıştır gelişmiş ayarlara tıkla orada yazıyor modeli ayrıca 64bit java yükledinmi ?
Kardeşim bu değerleri yazacak bir yer yok.
Kardeşim mod yada x512 pack kullanmadığın sürece ram verme gereksiz. Ram fps artırmaz sadece mod yada texture packin takılmadan çalışmasını sağlar. Bilgisayarın laptopmu masaüstü mü ? Ek olarak windows update ve grafik kartı sürücülerin güncelmi kontorl et.
laptop