MC Strike (cs) Sunucular icin map +Skript !

Download ! ? # & .....

• Paylaş

Kullanılan: 3 37.5%
  • Paylaşma

Kullanılan: 5 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

MrGorkemEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben ReanGörkem Bugün Sizlere Minecraft Strike sunucuları için yaptığım Eim_Train mapını size sunuyorum!
Fikiri nereden Aldım diye sorarsanız counter strike source oynuyordum ( türkiye sunucu ) eim map seçtim tren istasyonlu bir map çıktı bende bunu mine craft üzerinde yapmaya karar verdim ama bunu şimdi vermiyeceğim beğeni ve " ver , güzel , gönder " vb. yorumlar gelirse map'ı vereceğim sizlere .
" Resimler "
" ( Not : Resimler karanlık gözükebilir çünkü parlaklık karamsardaydı yoksa fazla gölgelik yok istediğiniz gibi oynayın. ) "

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Download'ın bir Türkçe anlamı var biliyorsun değil mi?
Ayrıca Virus Total'de eklemek zorunda kalacaksın.
Ama en başta konunun yeri yanlış.

SuperNova14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
''Devasa, süper, paylaş'' diyemem map boyutu baya küçük fakat emek vermişsin klavyene sağlık.

MrGorkemEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Download'ın bir Türkçe anlamı var biliyorsun değil mi?
Ayrıca Virus Total'de eklemek zorunda kalacaksın.
Ama en başta konunun yeri yanlış.
Minecraft geneli yaziyordu bende buraya paylaştım + daha paylaşmıcam bunun skript ile minigamesini yapmaya çalışıyorum barı bir emek var deseydin üzdün

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Minecraft geneli yaziyordu bende buraya paylaştım + daha paylaşmıcam bunun skript ile minigamesini yapmaya çalışıyorum barı bir emek var deseydin üzdün
Kusura bakma ama çok basit bir harita.Küçük ve çoğu yeri tek bir bloktan ibaret...WE ile bir kaç dakikada yapılabilir.
Ayrıca keşke her şeyi yaptıktan sonra konu açsaydın daha mantıklı olurdu...

MrGorkemEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kusura bakma ama çok basit bir harita.Küçük ve çoğu yeri tek bir bloktan ibaret...WE ile bir kaç dakikada yapılabilir.
Ayrıca keşke her şeyi yaptıktan sonra konu açsaydın daha mantıklı olurdu...
bende üzdüysem kusura bakma zaten map küçüktü ve buna benziyordu oda birkaç görselden ibaret ve elimdeki pc ile yapmak gerçekten zor oluyor .