Kitap ve Kalem

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Bilgi
Kitap ve Kalem ile kitap yazabilirsiniz. Kitaba maksimum 50 sayfa yazabilirsiniz ve yazmayı bitirdiğinizde kitabı değiştiremezsiniz. "12w17a" enstantanesinde eklenmiştir.​
Kitap yazmak SMP'de kitap yazıp satmak için kullanılabilir. SSP'de pek işe yarayacağını sanmıyorum, ama günlük yazmak için güzel olabilir.​
Kullanım
Kalem ve Kağıda sağ tıklarsanız karşınıza böyle bir ekran çıkacaktır:​
Kitabı yazmayı bitirirseniz sign'e tıklamanız gerekmektedir. Yok, eğer ben sonra devam edeceğim diyorsanız doneye tıklamanız yeterlidir. Signe tıkladığınızda karşınıza böyle bir ekran çıkacaktır:​
Kitabınızın adını yazıp sign and closeye tıklayın. Kitabınız artık hazırdır :) Artık envanterinizden açıp okuyabilirsiniz.​
Kitap nasıl yapılır?
Kitap yapmak için kağıda ihtiyacımız var. Şeker kamışlarını bu şekilde yerleştirirseniz kağıt elde edersiniz:​
Kitap böyle yapılmaktadır:​
Malzemeler: 3 tane kağıt ve 1 tane deri. (Yeni enstantaneler için.)​
Yeni enstantanelerde kitap için bir tane deri gerekiyor. Kağıtları bu şekilde yerleştirin ve deriyi herhangi bir yere koyun. Kitap elde edersiniz.​
Kitap ve Kalem nasıl yapılır?
Kitap ve kalem yapmak için 1 tane mürekkep, 1 tane kitap ve 1 tane tüy gerekiyor. Tüyü tavuk öldürerek elde edersiniz. Mürekkebi ise denizde doğan ahtapotlardan elde edersiniz. Kitap ve kalemin yapılışı:​
Resimler hariç her şey bana aittir.​
İyi forumlar.​

rsm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel anlatım olmuş.