Portal Kins - Türkçe Skript Eklentisi!

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
sen ortalıkta yokken 1.7.2 sunucu açıyordum ben, o sunucunun ne ismi nede sistemleri bana aitti. başkasından devr aldığım bir projeydi, yıllar sonra daha iyisini açtığımda 8000 den fazla tıklanma aldı millet lapisli sunucu açarken ben ne farklı sistem ekleyebilirim diye araştırıyordum şuanki durumdada kendim yapabiliyorum java bilgimle. ayrıca dediğim gibi bu eklentiyi geliştirebilecek bilgim var burda millete ukalalık yapacağına ne yapılması gerektiğini falan soylesen belki yardım edilebilirdi.
Birine neden türkçesini yapıyorsun demek ukalalık olmuyor mu? Bence sen yaptığınla yapılanı karıştırıyorsun anladığım kadarıyla.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sen ortalıkta yokken 1.7.2 sunucu açıyordum ben, o sunucunun ne ismi nede sistemleri bana aitti. başkasından devr aldığım bir projeydi, yıllar sonra daha iyisini açtığımda 8000 den fazla tıklanma aldı millet lapisli sunucu açarken ben ne farklı sistem ekleyebilirim diye araştırıyordum şuanki durumdada kendim yapabiliyorum java bilgimle. ayrıca dediğim gibi bu eklentiyi geliştirebilecek bilgim var burda millete ukalalık yapacağına ne yapılması gerektiğini falan soylesen belki yardım edilebilirdi.

Ben ortalıkta yokken mi Online İs Money Skript ! (Oyunda açık kaldıkça para gelmesi) TABELA DESTEKLİ!!
Fortnite Kaç GB gibi basit bi konu bile 8k hit alırken çok övünmemek lazım tabi.
Ayrıca geçen gün benden zamanım yok dememe rağmen google.com'a girmeye üşenip java için gist kullanmayı öğrenmeye çalışan, benden örnekler isteyen sen değil miydin şimdi burada gelmiş java bilgini övüyorsun gerçekten komik.
Java bilmek open source projeleri Türkçeleştirip, configlerini düzenlemek mi oda ayrı konu.

Mareşal Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben ortalıkta yokken mi Online İs Money Skript ! (Oyunda açık kaldıkça para gelmesi) TABELA DESTEKLİ!!
Fortnite Kaç GB gibi basit bi konu bile 8k hit alırken çok övünmemek lazım tabi.
Ayrıca geçen gün benden zamanım yok dememe rağmen google.com'a girmeye üşenip java için gist kullanmayı öğrenmeye çalışan, benden örnekler isteyen sen değil miydin şimdi burada gelmiş java bilgini övüyorsun gerçekten komik.
Java bilmek open source projeleri Türkçeleştirip, configlerini düzenlemek mi oda ayrı konu.
java bilgisiyle gistin ne alakası var onu anlamadım, ayrıca senden değil ayberkten istemiştim, o kadar rezilsinizki toplanmış bu adamı nasıl küçük düşürebiliriz diye düşünüyorsunuz, sen nasıl mc-market'ten optimizasyon bakıyorsan bende bulabileceğim her kaynağa soruyorum rezillik soru sormak değil mc-market'ten sistem çalmaktır

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
java bilgisiyle gistin ne alakası var onu anlamadım, ayrıca senden değil ayberkten istemiştim, o kadar rezilsinizki toplanmış bu adamı nasıl küçük düşürebiliriz diye düşünüyorsunuz, sen nasıl mc-market'ten optimizasyon bakıyorsan bende bulabileceğim her kaynağa soruyorum rezillik soru sormak değil mc-market'ten sistem çalmaktır
Bu arada çalmak ve incelemek ayrı konulardır. Google'ye giriş yaparak araştırmanı tavsiye ederim. Ayrıca benden böyle bir şey istemedin. Tam tersine Kaan=Darkkandadr'den istedin. Daha ne dediğini bilmiyorsun, gelmiş karşıma çaldın diyorsun. Unutmadan söyleyeyim, senin gibi bir insanı rezil etsem elimde ne olacak ne olmayacak :) Not:Dostum ben Ayberk bu arada :) Optimizasyon örneklerine bakıp bilgilenen adam benim. Beni etiketle bir daha bir şey demeye çalışacaksan.

poturtek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ha yani sen gelip bana ve kaana soru sorup yanıt alınca olay yok, başka birisi başka birinden yaptığı şeye bakıp optimizasyon yapınca çalmış oluyor :D komik olma çocuk bende biliyorum senin bi yerden aldığın eklentiyi gelip bana bunu nasıl yapıcam diye sorduğun zamanları boş ego kasıyorsun, bide kasabilsen...

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
oha reis kim mcmarketten optimizasyon bakmış

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
oha reis kim mcmarketten optimizasyon bakmış
MC-Market: tm

bu arada kins biraz daha karışık geldi bana. ben daha alışkınım skripte yine az buz bilsem de. kins bana göre daha karmaşık geldi yani alışması daha zor gibime geldi. ama yine de başarılı gibi. (not: eleştirmeyin java bilgim yok benim)

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
MC-Market: tm

bu arada kins biraz daha karışık geldi bana. ben daha alışkınım skripte yine az buz bilsem de. kins bana göre daha karmaşık geldi yani alışması daha zor gibime geldi. ama yine de başarılı gibi. (not: eleştirmeyin java bilgim yok benim)
böyle terimler pek türkçe kullanılmadığı için karışık gelmiş olabilir