İstek JAVACI PLUGİNER ARANIR

Y3ko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Javacı pluginer aranır. İletişim

firestud5

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hocam, kimse ücretsiz java kodlamaz senin için. Bunu bilmen gerek.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Y3ko benim adıma konu açmış :)
Pluginer ve teknik bilgisi yüksek arkadaşı ben arıyorum aslında ücretli çalışanda kabulümdür.

Y3ko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ücretsiz demedik ki :D

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
reis yol+yemek+sigorta bile versen ismini bile bilmediğim ne olduğu belirsiz bir serverde çalışmaz kimse.
Az bi tanıtım yap, serveri anlat.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
reis yol+yemek+sigorta bile versen ismini bile bilmediğim ne olduğu belirsiz bir serverde çalışmaz kimse.
Az bi tanıtım yap, serveri anlat.
dostum zaten ayrıntılar forum üzerinde konuşulacak şeyler değil. candycraft.net için arıyorum ayrıca burada güvenmesi gereken kişi benim sanırım arkadaş sonuçta ücretini alıp işini yapıcak hangi sunucu olduğunun önemi kalmıyor burada fakat benim güvenilir ve bilgili birisini bulmam daha önemli sanırım değil mi ?

ne tür bişi istiyorsunuz?
plugin yazılımı istemiyorum şuanda. Fakat arka planda teknik işlere bakıcak linux bilgiside iyi olan plugin ve java işlerinden gerçekten iyi anlayan birisini arıyorum işleri daha da büyütmek adına. yani benim yükümü hafifletecek plugin işlerine teknik konulara veya hata gibi yada yenilik veya entegrasyon işlemleri vesaire bu tarz işlere bakacak birisini arıyorum.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum zaten ayrıntılar forum üzerinde konuşulacak şeyler değil. candycraft.net için arıyorum ayrıca burada güvenmesi gereken kişi benim sanırım arkadaş sonuçta ücretini alıp işini yapıcak hangi sunucu olduğunun önemi kalmıyor burada fakat benim güvenilir ve bilgili birisini bulmam daha önemli sanırım değil mi ?

plugin yazılımı istemiyorum şuanda. Fakat arka planda teknik işlere bakıcak linux bilgiside iyi olan plugin ve java işlerinden gerçekten iyi anlayan birisini arıyorum işleri daha da büyütmek adına. yani benim yükümü hafifletecek plugin işlerine teknik konulara veya hata gibi yada yenilik veya entegrasyon işlemleri vesaire bu tarz işlere bakacak birisini arıyorum.
Ve bu kadar bilgi gerekirken bize verilen tek mesaj:
Javacı pluginer aranır. İletişim
Üzücü...

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elimden Geldiği Kadar Yardımcı Olmaya Çalışırım Skypenızı Ekledim

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaz tatilinde yardımcı olabilirim. Fakat linux bilmiyorum.

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ss html php linux java konusunda iyiym, ancak sadece kendime çalışıyorum zaten bu makine dilleri basit mantığı kavradınmı gerisi akıyor

ufak tefek konularda yardımcı olurum skype : ghostmc.com

ha bu arada para karşılığı eklenti yaptırıcaksanız türkiyede zor bulursunuz, yabancı ülkelerde baya fazla var araştır onlara yaptır derim.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
ss html php linux java konusunda iyiym, ancak sadece kendime çalışıyorum zaten bu makine dilleri basit mantığı kavradınmı gerisi akıyor

ufak tefek konularda yardımcı olurum skype : ghostmc.com

ha bu arada para karşılığı eklenti yaptırıcaksanız türkiyede zor bulursunuz, yabancı ülkelerde baya fazla var araştır onlara yaptır derim.
Evet genelde pluginleri yabancı kişilere yazdırıyorum fakat yabancı oldukları için detaylı bir şekilde konuşmak veya anlaşmak zor oluyor benim daha çok istediğim sürekli iş yapabilceğim birisi sadece plugin yazma konusunda değil optimizasyon veya teknik konulardada destek sağlayacak birisi olmalı.