IstiklalNW > 1.8.X - PVP & UHCFFA ALIM VAR! | 2GB Ram & 30 Slot 'IstiklalNW.Rabisu.Com'

IstiklalNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hepinize merhaba değerli forum üyeleri. 1 hafta önce yeniden bir konu açmıştım ama bazı yaşanan durumlardan dolayı kapatmak zorunda kaldık. Artık bütün bakımlar bitti, halledildi. Sadece bir kaç küçük komutları Türkçeleştirmek ve ayarlamak kaldı. LightTiger sunucusu ilk defa 7 Temmuz 2016'da açıldı ve o zamanlar gerçekten iyi bir oyuncu sayısına ulaşmıştı. Sonradan bazı ailevi durumlardan dolayı kapatılmıştı ve şimdi yeniden sunucu açtık sizlere zevkli bir oyun keyfi sunabilmek için. Şimdi sizleri konumu okumaya davet ediyorum, Buyurun.

Sunucumuzda 7/24 aktif yetkililer ile bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
Sunucumuzda kimseye ayrımcılık veya üstünlük yapılamaz, yaptırılamaz
Sunucumuz dünden bugüne kadar çok değişim gösterdi, göstermeye devam ediyor.
Sunucu kirası her ay donorların ve kendi paramızla ödeyip donorlardan para istenmemektedir. O konuda donor olacaksınız sıkıntıya düşmeyiniz.
Sunucumuz kesinlikle Pay-To-Win sunucusu değildir. Herkes sunucumuzda eşittir. (Yetkili olsa bile)
Sunucumuz Rabisu hostingine bağlıdır ve sunucuda lag olma olasılığı azdır.

Sunucu İP: IstiklalNW.Rabisu.Com
Sunucu Oyuncu Kapasitesi: 30
Sunucu Rami: 2 GB
Sunucu İşlemcisi: Klasik İşlemci

Kurucu > BEfeGumussoy , PowerfulForce
Sr.Mod > xDogukann
Mimar > xBluePunch , _Wuhu_
Moderatör > _Shoyze , Falsosuz , EMREOYUN
Rehber > Belirli bir rehber yok

1. 2017-06-16_23.09.23.png
    2017-06-16_23.03.12.png
    2017-06-16_23.09.54.png
    2017-06-16_23.09.10.png

Sunucumuzuzun ip'sini yukarıda verdim ama gene vereyim :)
    IstiklalNW.Rabisu.Net
    Sürüm: 1.8.X
    Hepinizi bekliyoruz.

LightTiger.Rabisu.Com Bizimde Sunucumuzdu @UltraoyunTR

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
/worldedit:/evaluate gibi komutlar açık.
Girişte saçma bir yerde doğdum.
Klasikten ötede bir şey yok.
Başarısız.

ExeTG

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server,Gerçekten güzel ondan önce girdim hack koruması çok iyi,adminleri adaletli başarılı server açıkcası.Tebrik Ederim

IstiklalNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server,Gerçekten güzel ondan önce girdim hack koruması çok iyi,adminleri adaletli başarılı server açıkcası.Tebrik Ederim
Sağolun :)

Aktif Yeni Map Ve Daha Fazlası !

+Aktif
Authme Bozulmustur Tekrardan kayıt olun Hata alırsanız girip çıkıp şifrenizi yazınız :)

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala pvp server var mı ya ?

Falsosuz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ErenOzsahin Biz Serverimiz İçin Üzgünüz Çok Gereksiz Hata Yaptı Gereği Uygulandı Bizi Uyardığınız İçin Teşekkür İstiklanNW Staff .....

berkant1960

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Breakthrough herkesin hatalarını çarpıcı bir şekilde vurmaktan vazgecmiyor musun sen ? Nasıl bir karaktere sahipsin bilmiyorum ama güzel bir ifadeyle eksikliklerini söyleyebilirdin serverin hemen 'başarısız' dimi senin gibi zihniyetler bi bitmedi....

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Breakthrough herkesin hatalarını çarpıcı bir şekilde vurmaktan vazgecmiyor musun sen ? Nasıl bir karaktere sahipsin bilmiyorum ama güzel bir ifadeyle eksikliklerini söyleyebilirdin serverin hemen 'başarısız' dimi senin gibi zihniyetler bi bitmedi....
Ben gerçekleri söylüyorum :)

Ve aynı kategoride olan sunucuma bakarsan neyin başarılı, neyin başarısız olduğunu görürsün.

IstiklalNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
"Rehber > Belirli bir rehber yok"
Her gün rehberler değişiyor sanırım.

0/10
Belirli bi Rehberimiz Yok Kelimesinden ne anlıyorsunuz?
Baltalamak İçin Geldiniğiz Her Yerden Belli Oluyor Lütfen Doğru Dürüst Yorum Yapın :)

Ben gerçekleri söylüyorum :)

Ve aynı kategoride olan sunucuma bakarsan neyin başarılı, neyin başarısız olduğunu görürsün.
Haklısın Senin Sunucun Daha Başarılı O Yüzden Başarılar!

@GameKingTr59 Sende @CowboyBebopTR Arkasına Sığınma Baltalamak İçin Gelmissiniz Belli Oluyor :)