Yardım Hileli Minecraft Multiplayer Oynanır Mı (name Change Launcher Değil Bu Sitenin)

mine bağımlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben minecraft ta server açıyorum arkadaşa ipiyi söylüyorum servera ben giriyorum ama onda out connect gibi yazılar çıkyor arkadaş server açıyor ben yapıyom bende de aynı yazı çıkıyor

Props1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyunu çakma oynuyorsanız server dosyalarında olan propertiesi aç orda online mode:true yazıyordur. ture'yi sil false yaz tmmdır

mine bağımlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten ben öyle yapıyom 1 yıllık minecraft oyuncusuyum ama hala bunu yapmayı beceremiyorum

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya o hatanın nedenleri şunlardır genellikle
1. Hamachi ile actıysan hamachi sürümleri aynı olmalı
2. dediği gibi swnini online modu false olmalı
3. oyun sürümünüz aynı olmalı forceleyin
Başkada söyleyeceğim bişi yok

barisoz45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güvenlik duvarınızı kapatıp minecraftınızı force update yapınız ikinizde!

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Ya o hatanın nedenleri şunlardır genellikle
1. Hamachi ile actıysan hamachi sürümleri aynı olmalı
2. dediği gibi swnini online modu false olmalı
3. oyun sürümünüz aynı olmalı forceleyin
Başkada söyleyeceğim bişi yok
Ayrıca güvenlik duvarı ya devre dışı bırakılmalı ama riske girdğiği için güvenlik duvarı üzerinden izin vere gel denetim masasından Oradan javaları pul bütün javaların yanındaki kutucuklara tik at iki ağ içinde ev içğin ve diğer ağ için kutulara tik at bütün javaların tamam de güüvenlik duvarını devre dışı bırakmana gerek yok artık

mine bağımlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler deneyicem zatne hamachi yapmadım online false yaptım vesürümler ikimizinde 1.4.5. Birde bir sorum var paralı minecraft almayanlar mp oynayınca virüs mü geliyor bi sitede okumuştum

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler deneyicem zatne hamachi yapmadım online false yaptım vesürümler ikimizinde 1.4.5. Birde bir sorum var paralı minecraft almayanlar mp oynayınca virüs mü geliyor bi sitede okumuştum

Bak bunlar tamamen kandırmaca inanma ne alaka yani virüs. O zaman millet ya hiç oynamaz yada hep premium alırlardı :D
Kafanı takma biz hamachi ağından beraberce oynuyoruz arkilerle öyle bir durumda yok :D
Ve yine söyleyeyim 1.Hamachi ağınıza bağlanın güncelleyin
2.Online modu false yapın
3.forceleyin oyunu
4. Ve dediğim gibi güvenlik duvarı devre dışı kalmalı swyi açanın ama bu iş riskli olduğundan Başlat Arama bölümüne güvenlik duvarı yaz orda güvenlik duvarı üzerinden izin ver gelir. Oradan aşağı in Bütün javaları bul ve yanındaki kutucukların hepsine tik at (Tik atılmamış kutucuk kalmasın javaların yanında tamam de çık. Şimdi arkilerin girebilir :D Sorun Çözüldüyse buraya yazzzzzz

mine bağımlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cumaetesi sonucu yazarım çünkü arkimin bügün dersahanesi var bide üstüne sınav çalışma o yüzden belki bügün de söylerim

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Allah razı olsun büyün sirtresimi attın.Cumaetesi sonucu yazarım çünkü arkimin bügün dersahanesi var bide üstüne sınav çalışma o yüzden belki bügün de söylerim

Sorun değil kardeş ama sorunun böyle çözülür başka çözümü yok yani. Stres konusunda görevimiz bu saol saol :D

mine bağımlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oldu da şimdide premiumsuz yani online false olan server bulamıyorum hamchisiz arıyorum öneririmisin

mine bağımlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya ben şu hunger games server 31.210.109.137 ip li servera giremiyom time connect diyor senin dedğini yaptım bütün hepsine tik attım

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tm başka serwerin sesinkiyle bri alakası yok :D Güvenlik duvarı sadece sdenin serwerine girmek isteyenler için geçerli başka swye giriceksen buan gerek yok ama bu sitede amatör hamachi serwerler bölümüne gir oradan bulabilirsin swler :D