HEROBRİNE GERÇEK.EYER HEROBRiNE NEDİR DİYE SORUYORSAN VE MERAK EDİYORSAN TIKLA

darklightning3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
internet_memes_only_god_can_save_you_now_Memebase_112-s500x405-261779-580.jpg
Herobrine gerçek ve eğer onuna ilgili bilgi almak istiyorsan bu linke tıkla tabi ingilizcen iyiyse:http://www.youtube.com/watch?v=Orgj-d8cDPo

başımdan geçen bir olay:yaratıcı modunda oynuyordum.harika bir ağaç ev yaptım. tam bitirdimki eve girince çok ürkütücü bir ses duydum.korktum ve o evde uyumamaya başladım.evim deniz kenarında olduğu için sahile indim.denizde bir sürü kum kalesi vardı.bir yerden öğrendiğime göre herobrine denizin ortasına mükemmel kum kaleleri yaptığını duydum.korktum ve şüphelenmeye başladım.evime dönerken bir adam gördüm o HEROBRİNEDİ.birden bire kayboldu ve evim birden alev aldı.içerideki havuz yoktu onun yerine kum kalesi vardı ve evimin çoğu yanmıştı.korktum ve kaçtım. etrafı sis sardı.artık eminim bu herobrinedi.ve benim SERVERİM YOK SADECE TEK KİŞİLİK OYNAYABİLİYORUM.Oyundan çıktım.size herobrineden korunmanın yollarını anlatacağım.evini fazla güzel yüksek yapmayın çünkü herobrine bu çeşit evlere daha sık saldırıyormuş.evinizi çölden ve denizden uzağa kurun örneğin bir bozkırda.eğer hiç tanımadığınız bir çığlık duyarsanız evinizi terk edin.ne kadar uğraşmış ve çalışmış olsanızda orayı terk edin.herobrine ile SAVAŞMAYIN siz ona hasar veremezsiniz ama o size fazlasıyla verir.herobrine oyuncuların arkasına ışınlanabilir.bu arada herobrine tapınaklarını bulduysanız parçalayın bu onu zayıflatır.kum kalelerine basmayın ve dokunmayın .eyer herobrine sizin bir yapınızı yaktıysa 2. aşama yani son uyarısını yapar.ve 3.'de etrafı bir ışık kaplar o sırada onu görebilirsiniz gözleri kırmızıya döner.eyer onu bu halde görürüseniz.ondan çok uzaklaşın.ve geri dönmeyin.başka bir ev yapın.

not. bu olaylar gerçektir.araştırdım ve bunların tipik herobrine hareketleri olduğunu öğrendim

eğer herobrinenin filmini izlemek istiyorsanız link burda:http://www.youtube.com/watch?v=FGytEE8zsOE

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
fazla inandırıcı değil gibi çünki herobline sadece bir bug onun modunu yüklerseniz görebilirsiniz yada eski bir sürümüne oynuyorsanız yoksa görmenizin imkanı yok ama yinede güzel bir yazı olmuş :D

darklightning3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sayfana baktım ve şunu söylüyorum: herobrine sana saldırarak hasar vermez .sen uyurken evini yakabilir.hem o bir virüsün oyundaki formu.herobrine oyuncuları rahatsız etmek için olabileceğini düşünüyorum.veya oyundaki çözülebilir bir gizem.ben ilk başta inanmamıştım.ama yaşayınca öğrendim.ben alıntı yapmıyorum çünkü ben bu şeyi yaşamasaydım bu siteye üye olup bu konuyu açmazdım.

her0brine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eğer hiç tanımadığınız bir çığlık duyarsanız evinizi terk edin.

oyunun tüm dosyalarını dinledim bi tek ghastın çığlığı var tüm dosyalara baktım recues dışındaki hiçbir dosyada ses yok overvorldde de hiç ghast çığlığı duymadım hep denizin yanına aşırı güzel evler yaptım hiçbir şey olmadı eğer bilgisayarını arkadaşına verdiysen evil herobrine modu yükleyip seni trolllemiştir çünkü anlattıkların aynı evil herobrine mod herobrine kırmızı gözlü olupta öldürürsen elmas düşüyor sen büyük ihtimalle kılıçla yada çıplak elle daldın ve ona zarar veramaedin çünkü sadece okla öldürülebiliyor ğer bilgisayarını arkadaşına vermediysen daha önce milleti trollüyorsun demektir
edit:
yeni teori:ses dosyalarını değiştirdin çünkü müzikleri sevmiyordun o arada bilgisayarında çığlık dosyasını aldın örümcek dosyasına koydun

darklightning3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ama bende 1.3.2 yani eski versiyon var.bu yüzden onu görüyorum adminler bu virüsü kaldırdı sizde daha ilerki versiyon var ve herobrine sesini
duymak istiyorsan bu filmi izle sesi en yüksekte hem de.ses tıpatıp aynı işte link:http://www.youtube.com/watch?v=FGytEE8zsOE

lord minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ahbap o ses ghast sesidir (arkadaşlar herobrine gerçek demiyorum sadece ikaz ediyorum)
hani herobrine kırmızı gözlü idiya o moddur adıda herobrines rage
kum kalesinin modu childs mod
ev yakan adamın modu troll brine mod
herobrinenin tapınaklarının moduysa herobrine's templedir

Berkay Öcal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu gözü beyaz şeyimi diyorsunuz ben serverda exp kasmak için çıkmıştım Herobrinemi ne yazıyor dedim kesiyim gittim baktım npc sürekli koşuyor zıplıyor ara ara var sadece biri zıplıyor bende kesmeye çalışıyorum admin dedi seni korkutcaktın yemedin diye pro4 setim var ona güvenerek kinseden tısrmadan geziyorum.. :p
EDİT: ayrıca evinizi taştan yapın yanmaz o modu yükledim :D bir şey olmuyo sadece alev var söndürüyorum.. O kum kalelerinede dalıyorum ben bir şey olmuyo korkutmak istemişler düşük grafiktede hiç korkulmuyor.. :D Fear 3 daha korkunç.. Siz artık oyundan çok etkilenmişsiniz..

betofun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oğlum herobirine yüzünden artık hiç oynamıom:cool:

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
şu herobrinenin çok fena modsuz karşıma çıkmasını istiyom ki o kadar yani. Rayandu06 kimmiş görsün :)