Herkese merhabalar fikrinize ihtiyacım var İki dakikanızı bu konuya ayırır mısınız?

Hangi oyun modunu seçmek istersin

• Survival - 1.16

Kullanılan: 1 50.0%
  • Skyblock - 1.16

Kullanılan: 0 0.0%
  • Faction

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Canmutlu0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhabalar

(Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim hangi başlık daha doğru gider bilemedim, konuya geçelim.)

Merhaba arkadaşlar adım Can 19 yaşında Mühendislik öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır minecraft sektörünün içerisinde yer alıyorum.
Bu gün aslında size bahsetmek istediğim bir kaç fikrim var lafı fazla dolandırmadan konuya geçmek istiyorum.

- Bir minecraft sunucusu oluşturmayı hedefliyorum ve bu sunucunun gelirini kâr gütmeksizin yardım kuruluşlarına bağışlamayı düşünüyorum (TEMA , KORUNCUK VAKFI, KIZILAY, AFAD VB..) . eğer sizde bu fikri olumlu karşılar iseniz hayata geçirmeyi çok isterim. Her ay sonu gelen geliri discord sunucusunda toplu bir şekilde anket ile hangi kuruma bağışlayacağımızı karar verir yine aynı kanala bağışın dekontunu atarım diye düşündüm.
- Açacağım sunucunun oyun modunu ise sizin karar vermenize karar kıldım, hangi oyun modunu tercih ederseniz o modu elimden geldiğince oynanabilir, güncel ve stabil halde yapacağım anket oluşturuyorum ordan seçebilirsiniz

görüşlerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum
saygılarımla...

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam aktifliğin olduğu zamanlar biz de bu forumdaydık ancak artık çok oyuncu gelmeyeceğini düşünüyorum 1.16 görüyorum yanlış mıyım hocam en son hatırladığım minecraft versiyonu 1.12 bu arada

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Herkese Merhabalar

(Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim hangi başlık daha doğru gider bilemedim, konuya geçelim.)

Merhaba arkadaşlar adım Can 19 yaşında Mühendislik öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır minecraft sektörünün içerisinde yer alıyorum.
Bu gün aslında size bahsetmek istediğim bir kaç fikrim var lafı fazla dolandırmadan konuya geçmek istiyorum.

- Bir minecraft sunucusu oluşturmayı hedefliyorum ve bu sunucunun gelirini kâr gütmeksizin yardım kuruluşlarına bağışlamayı düşünüyorum (TEMA , KORUNCUK VAKFI, KIZILAY, AFAD VB..) . eğer sizde bu fikri olumlu karşılar iseniz hayata geçirmeyi çok isterim. Her ay sonu gelen geliri discord sunucusunda toplu bir şekilde anket ile hangi kuruma bağışlayacağımızı karar verir yine aynı kanala bağışın dekontunu atarım diye düşündüm.
- Açacağım sunucunun oyun modunu ise sizin karar vermenize karar kıldım, hangi oyun modunu tercih ederseniz o modu elimden geldiğince oynanabilir, güncel ve stabil halde yapacağım anket oluşturuyorum ordan seçebilirsiniz

görüşlerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum
saygılarımla...
Fikriniz güzel ancak günümüz türkiyesinde çok zor. Artık türkiyede pek minecraft oynayıcısı bulunmamakta. Ayrıca gelen bütün parayı sunucuya verseniz bile çok oyuncu gelmeyeceği için ayakta durmanız çok zor olacaktır. Bu gibi şeyler yapacaksanız yurt dışı odaklı olmanız en iyisi olacaktır.