Hard Faction sunucu önerileri

Heisen_berg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başlıktan anlayacağınız gibi Hard Factionda olması gereken olmaması gereken şeyleri yazabilirsiniz.

Hangi warplar olmalı , olmamalı (örn: lapis,hammadde)

Mağazada paralar nasıl olmalı? Her şey satılmalı mı? Satış ücreti azmı olsun?
Kolay para kazanılmaması için başka öneriler

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kazık olsun ki oyuncu sunucuda kalsın :D

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam , Boss yapmanı tavsiye ediyorum. Oyuncular Boss keserek para ve P1 P2 P3 P4 setler vs alabilecekler. Boss'lar kolay olmamalı.

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
kesinlikle arsalar eklenmemeli, claim olmamalı kit olmamalı, market kazık olmalı, zor bosslar olsun ama max p3 versşn

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Survival ve faction birarada kullanılara çok daha güzel bir faction oluşturabilirsiniz. Survival özellikleri ile faction ın ana özellikleri birleştirilirse ortaya muazzam bir sunucu çıkacağını düşünüyorum.

Heisen_berg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Survival ve faction birarada kullanılara çok daha güzel bir faction oluşturabilirsiniz. Survival özellikleri ile faction ın ana özellikleri birleştirilirse ortaya muazzam bir sunucu çıkacağını düşünüyorum.
Survivaldan Factiona ne eklenebilir ki? Mesela hammadde olmaz adamlar ormandan gidip odun keserler. VIP olmaz herkes eşit olur. Bunun gibi mi? :hmm:

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu anlamda söylemek istiyorum survival ile faction özelliklerini birleştir. Vip olmasın demiyorum. Mesela arsa olmasın ormanda claim olsun. Bunun gibi şeyler yapabilirsin. Survival-Faction karışımı. Fakat ülkemizde zor sunucuya rağbet yok hani böyle sunucu baya kaliteli,yetkili kadrosu baya iyi ve caan yakın olmadığı süreceo sunucuya adam çekmen zor olur derim. Bu dediklerimi göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.

Heisen_berg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu anlamda söylemek istiyorum survival ile faction özelliklerini birleştir. Vip olmasın demiyorum. Mesela arsa olmasın ormanda claim olsun. Bunun gibi şeyler yapabilirsin. Survival-Faction karışımı. Fakat ülkemizde zor sunucuya rağbet yok hani böyle sunucu baya kaliteli,yetkili kadrosu baya iyi ve caan yakın olmadığı süreceo sunucuya adam çekmen zor olur derim. Bu dediklerimi göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.
Fikirlerin için teşekkürler. Haklısın cana yakın ve işini düzgün yapan kadro bulmak çok zor. Adam alıyorsun bildiği tek şey konuşmak sataşmak falan. Şu ormanda claim dediğin şey altın kürekli olan mıydı?

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Boyle bir server var ODa Poteyto yeterince zor yabancilardanda

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fikirlerin için teşekkürler. Haklısın cana yakın ve işini düzgün yapan kadro bulmak çok zor. Adam alıyorsun bildiği tek şey konuşmak sataşmak falan. Şu ormanda claim dediğin şey altın kürekli olan mıydı?
Evet o hatta klan sistemiyle kullansanız daha iyi olur.