Haksızlık! Minecraft Türkiye Oyuncu Topluluğu (mtot) "WhereCoskuyu" Emek Hırsızlığı!

furber45

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese selam!
Bugün bu forumu açmamızın sebebi WhereCoskuyu tarafından yapılan iftira atılması, emek hırsızlığı yapılması ve tasarım fikirlerimizin çalınmasıdır.
Şimdi gelelim bunların kanıtlarına ve asıl mevzuya, konuyu başlatıyorum.

1- Eğer mtot sunucusunda çekiliş başlatmak isterseniz belli mevcut şartlar var ama bu şartlar zaten sunucu topluluğu ve sunucu tanıtımdada var. Peki burada mtot'ta garip olan ne derseniz eğer mtot sunucusunda çekiliş başlatacak olursanız sunucu topluluğu veya sunucu tanıtımda yetkili olmamanız gerekiyor. Bu şart sunucu tanıtım ve sunucu topluluğunda bulunmamaktadır. Peki bu yine normal olabilir derseniz şunuda anlatayım sizlere, ben Furber mtot sunucusunda çekiliş başlatmak istedim ve aşağıda attığım görsellerde şöyle bir konuşma geçti.

1.jpg

2.jpg

Burada yapılan kabalık zaten başlı başına ayrı bir konudur.
Şimdi gelelim minecraft sunucuları mtot sunucusunda ücretsiz başlattığı çekilişlerde 250 tik mi alıyor?
Sizlere şöyle takdim edeyim;

250tikler.jpg

250tiklerr.jpg

250tiklerrr.jpg

250tiklerrrr.jpg

2- Sunucu Topluluğu, mtot sunucusunu patlama girişiminde bulundu iftiralarında Sunucu Topluluğuna yapılan haksızlık!

cekilisyasak.png

Yukarıda bulunan resimde gördüğünüz gibi sunucu topluluğunda çekiliş başlatan mtot'ta çekiliş başlatamazmış. Mtot mağdurmuş bu nedenle orada çekiliş başlatmaları daha uygun olurmuş. WhereCoskuyu isimli kullanıcı Sunucu Topluluğunda çekiliş başlatanlara tek tek yazarak sunucu topluluğundaki çekilişten geri çekilmelerini sağladı ve mtot'ta çekilişleri başlattırdı! Sunucu Topluluğu mtot'u patlama girişiminde bulunmamıştır. Zelious'a gelip mtot'u patlatacam bana para 5 tl at diyen fake hesap tamamen WhereCoskuya aittir. WhereCoskuyu bunu Sunucu Topluluğunun itibarını zedelemek için haince girişimde bulunmuştur.

3-WhereCoskuyu (Yaşar) isimli kullanıcıyı tanıyan bir kullanıcının yorumu;
mtotkişilik.png

4-WhereCoskuyu tarafından Sunucu Topluluğunun Ender Oyuncu isimli minecraft sunucusunu kandırma iftirası!

enderiftira.png

Bu konuşmanın devamı gerçekleşmedi WhereCoskuyu bunu yazdıktan sonra nasıl kandırmışım sorusunu yanıtlamadı.

5-Sunucu Topluluğu sahibi Zelious (Eymen) isimli kullanıcının Quantum Project discord sunucusuna gelip WhereCoskuyu isimli kullanıcının söylediği söz!

Screenshot_2.png

Yukarıda bir kullanıcı güzel bir yanıt veriyor :) . MTOT harfini büyük yazdıktan sonra düzeltip mtot küçük harflere çeviriyor.

6- Sunucu Topluluğunun partnerlik tasarımını çalıyorlar! Discord'a ışınlan yazısı , Desteklenme yazısı ve logoların yerlerine kadar mtot fikir hırsızlığı yapmış.

unknown (1).png

7- Ek olarak yapılan hırsızlıklarıda ve çekememezlikleride şunlar;

Davet et para kazan etkinliğini çaldı. Çekilişlere bizim sunucuda yetkili olanların/çekiliş düzenleyenlerin kendi çekilişine katılmasına izin vermeyip diğer toplulukların önünü kesmeye çalışıp aciz davranışlar sergiledi. Takımlara ve hostinglere sponsor olma fikrini çaldı ve tasarımımızın neredeyse tıpatıp aynısını yaptı!

Screenshot_4.png

Anlatım buraya kadardı bunun gibi daha çok şeyler var elimizde bu zamana kadar prim vermek istemedik ama buna artık mecbur kaldık. Forumu incelediğiniz için teşekkür ederim. Bundan inanın hiçbir çıkarımız yok sadece bazı kişiler hakkında "bilgilenmenizi" istedik. Başka forum konularında görüşmek üzere!

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    31.8 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahahahaha normal mtot ve yine dolandırıcılık artık normal karşılayın dostlarım :D