Yardım Gizemli Yerler

Sizin bildiğiniz başka gizemli yer varmı

• evet

Kullanılan: 2 33.3%
  • hayır

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben mineshaft demiyom o terk edilmiş maden!

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ayrıca onlarda benimde senin kadar bilgim var.

DjBora

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben sana dememiştim birde öyle bir şey olamaz
Çöl bölgesinde kuyu gibi bi yer var o kuyuya girip altına kazarsan veya kuyunun hemen yanından kazarsan elmas dolu bi bölge var ben bi kere girdim 6 demir picaxe kullandım 7 stok elmas çıktı!

Fayrod

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya ben o piramitlerle ilk karşılaştığımda baya bi şaşırdım :D tam ortasındaki yün kısma geldim kazıp aşşaya düştüm :D ama stone slaba basmadım şans eseri :D chestleri görünce de sevindim sonra bi adım attım .... tısssssss bom :D

rayding

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D
( o deilde anlamadım ya böşver :D )
Ya notch kafası dediği dağda notcun kafasının aynısı yapılmış bir eser ben hiç görmedimde biliyorum beta 1.8.1 vardı ve herhalde artık yok dediğim şeyle ilgili fazla bir şey bilmiyorum belki gerçek değil herobrine yapıyodu herhalde.Betada herobrine vardı zaten.

ppanket

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya notch kafası dediği dağda notcun kafasının aynısı yapılmış bir eser ben hiç görmedimde biliyorum beta 1.8.1 vardı ve herhalde artık yok dediğim şeyle ilgili fazla bir şey bilmiyorum belki gerçek değil herobrine yapıyodu herhalde.Betada herobrine vardı zaten.
Konu hörtletme V.2

canalAEY

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben buldum eğer karlı biyometrik giderseniz baza iglolar oluyor oiglonun altındaki krları kazın bir merdiven girişi çıkıyor oradan yaklaşık 20blok aşağı indikten sonra bir büyücünün odasına benzer bir yer var orada bir sandık var sandıkta altın elma Demir parçası ve zayıflık iksiri var diler tarafta bir yere kapatılmış iki köylü var biri zombileşmiş biride normal köylü yanda da oklarla köylüleri gösteren bir yer var sizehangi köylüye iksir araca ğınızı sormaya çalışıyor sanırım iksiri zombileşmiş olana attım ve ona altın elmayı yedirdim 5 dakika sonra normal köylü oldu ve çok ucuza eşya satmaya başladı eğer böyle bir yer bulursanız girin bu arada bazı arkadaşlar gizemli yer olarak tapınalar ende nether ve nether kalelerini söylüyor bunlar gizemli yer deil