[-]=: GamesTürkiye PvP [-] FFA [-] 1vs1 [-] Bilginler [-] 1.8 [-] Resmi GT PvP Pack! :=[-]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeldaGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

İP
Play.GamesTurkiyePvP.Net

Size son derece kaliteli
bir pvp keyfi yaşatmaya geldik!

Düşük ping ve yüksek kaliteli
oyun keyfiyle PvP'nin Tadını
çıkarın!

>Hile Koruması
> Düşük Ping
> İstatistik Tablosu
> 1vs1
> Yüksek Kaliteli PvP
>İlgili Yetkililer
>Birbirinden güzel PvP'ye has eşyalar satan bilginler
>Sunucuya özel resmi PvP pack Link:

http://www.mediafire.com/download/ama9gj5tb2v12kb/GamesTürkiye+PvP+Pack.zip

RAM: 6 GB

Hosing: Nitrado

Lokasyon: Türkiye
Kapasite: 34 Slot
Sürüm: 1.8.x

Özellikleri
- Anlatılmaz. Gel ve gör!

[Kurucu] [Server Sahibi]
YunusEmre001

[Kurucu]
TheSweeXx

[Kurucu]
xNatGamerx

Harita Yapımı

Son düzenleme:

Kingmuho11

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Botu komşum attı soldier2000 adi siz kalkıp bana suçu yüklediniz banımın kaldırılmasıını istiyorum üstelik küfür edip ban atmısınız yazıklar olsun bi mcc oynatmadınız

haa kabull bot atmayı ben ona öğretim gel pvp server oynuyak dedim adresi verdim bana şaka olsun die bot atı

zaten bende gördüm bot soldier2000 diyordu

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
Botu komşum attı soldier2000 adi siz kalkıp bana suçu yüklediniz banımın kaldırılmasıını istiyorum üstelik küfür edip ban atmısınız yazıklar olsun bi mcc oynatmadınız

haa kabull bot atmayı ben ona öğretim gel pvp server oynuyak dedim adresi verdim bana şaka olsun die bot atı

zaten bende gördüm bot soldier2000 diyordu
Nick'ini Yazarsan Hemen Açarız Banını. Bot Koruması Eklendi! Hemen Ziyaret Edin!

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba;
Sunucunuz da aşağı yukarı 10 dakika geçirdim. Sohbet kapalı sadece yöneticiler konuşuyor. Eski konularınızdan da sizleri az çok tanıyorum. Ve kusurlarınızı biliyorum. Eskiden "sildik, yok ettik, kaldırdık" dediğiniz kusurların kaldırılmadığını görünce orada ki "Yüksek" sıfatının yakışmadığını (Hak etmediğinizi) söyleyebilirim. Açıklarınız gerçekten çok çok fazla. /me komutu ile konuşuyorum. Mecburen çünkü sohbet kapalı. Yetkili beni takmıyor. Sorduğumda sohbet her 5 dakika da bir açılıp kapatılıyor diyor. Bu ne saçmalık ? Herkes kendi dalgasında. Herkes kendi bildiğini okuyor. Eskiden hatırlarsanız size sahte plugin kullanmayın demiştim. Kaldırdığınızı söyleyip geçiştirmiştiniz. Bu gün baktığımda kaldırılmamış. Çok ilginç bir şekilde. Yalan da mı söylüyorsunuz ? Bu sizin yalan söylediğinizi gösterir. Ayrıca bu oyuncular size nasıl güvenecek. Doğruları söylemiyorsunuz. Öncelikle sahte olan pluginlerinizi belirtmek ile başlayabilirim diye düşünüyorum.
Featherboard:

Bilindiği üzere 1.11.2 sürümü internette yaygın bir sürüm.
Advanced Anti Cheat:

Güncel Sürüm 1.9.10 diye biliyorum. Plugin sahte değilse neden son sürüm kullanmıyorsunuz ?
Tüm pluginlerin listesi (Gözümden kaçanlar da olmuş olabilir):

Sahte olan pluginler: AAC, FeatherBoard, FriendlyReport ve HeadLeaderBoards
Son olarak ise neden 2 tane antihack var ?
Not: Bunu kötü bir yorum olarak algılamayın. Herkesin illa ki bir hatası vardır. Burada anlatmak istediğim olay hatalarınızı görmeniz. Ve onları düzeltmeniz.
Saygılarımla...

SeldaGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba;
Sunucunuz da aşağı yukarı 10 dakika geçirdim. Sohbet kapalı sadece yöneticiler konuşuyor. Eski konularınızdan da sizleri az çok tanıyorum. Ve kusurlarınızı biliyorum. Eskiden "sildik, yok ettik, kaldırdık" dediğiniz kusurların kaldırılmadığını görünce orada ki "Yüksek" sıfatının yakışmadığını (Hak etmediğinizi) söyleyebilirim. Açıklarınız gerçekten çok çok fazla. /me komutu ile konuşuyorum. Mecburen çünkü sohbet kapalı. Yetkili beni takmıyor. Sorduğumda sohbet her 5 dakika da bir açılıp kapatılıyor diyor. Bu ne saçmalık ? Herkes kendi dalgasında. Herkes kendi bildiğini okuyor. Eskiden hatırlarsanız size sahte plugin kullanmayın demiştim. Kaldırdığınızı söyleyip geçiştirmiştiniz. Bu gün baktığımda kaldırılmamış. Çok ilginç bir şekilde. Yalan da mı söylüyorsunuz ? Bu sizin yalan söylediğinizi gösterir. Ayrıca bu oyuncular size nasıl güvenecek. Doğruları söylemiyorsunuz. Öncelikle sahte olan pluginlerinizi belirtmek ile başlayabilirim diye düşünüyorum.
Featherboard:

Bilindiği üzere 1.11.2 sürümü internette yaygın bir sürüm.
Advanced Anti Cheat:

Güncel Sürüm 1.9.10 diye biliyorum. Plugin sahte değilse neden son sürüm kullanmıyorsunuz ?
Tüm pluginlerin listesi (Gözümden kaçanlar da olmuş olabilir):

Sahte olan pluginler: AAC, FeatherBoard, FriendlyReport ve HeadLeaderBoards
Son olarak ise neden 2 tane antihack var ?
Not: Bunu kötü bir yorum olarak algılamayın. Herkesin illa ki bir hatası vardır. Burada anlatmak istediğim olay hatalarınızı görmeniz. Ve onları düzeltmeniz.
Saygılarımla...
Öncelikle AAC Sahte Değil. Buna Yemin Edebilirim. Eski Olmasının Sebebi Sitesinden Değil de Bir Arkadaşımdan Aldım Plugini. FeatherBoard Sahte Ona Diyebileceğim bir şey Yok. HeadLeaderBoards Eski Sürümü Çünkü Kullanmıyorum. Eskiden İndirdim ve Yükledim ama MySql Kullanamadığım İçin Boşverdim. Unuttuğum İçin Plugins de Kaldı. FriendlyReport da HeadLeatherBoards la Aynı Şekilde. İstersen Bu 2 Plyi Silebilirim Ne Dersin :) Sohbet Kapatma Konusunda "Saçmalık" Demek Biraz Ağır Oluyor. Oyuncular Sohbet Yoğunluğundan Rahatsız Olduğu İçin Sohbeti Oyuncuların İsteği Üzerine Ara Sıra Kapatıyoruz.
Not: Tam Tamına 1 Yıldır Bu İşle Uğraşıyorum ve Açık Açık Söylüyorum : Tamamen Profisyonel Bir Kurucu Değilim. Elbet Hatalarım Olur ve Sizin (Oyuncuların) Bu Konuda Beni Uyarması Hoşuma Gitti. Yorumun İçin Teşekkürler :)

Son düzenleme:

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Eskiden kastınız 1.9.8 sürümü 3 hafta önce çıktı. Bu o kadar da eski bir süreç değil. Ayrıca pluginlerin paylaşılmasını spigotmc yasaklamış durumda. Böyle bir durum tespit edilirse spigotmc hesabı fes edilir. Fakat Featherboard sahte. Eskiden YunusEmre001 kaldıracağız demişti. Fakat kaldırılmamış. Yani demek istiyorum ki tutamayacağınız sözler vermeyin. Ayrıca YunusEmre001 adlı yetkilinizin akıl yaşını da merak etmiş durumdayım. Bir yorum yazdım diye sunucuya gelip dengesiz konuşması tuhaf oldu. Bu arada AAC'nin satın alınmış spigot hesabından SS görebilir miyim ? Pek inandırıcı gelmedi.

SeldaGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eskiden kastınız 1.9.8 sürümü 3 hafta önce çıktı. Bu o kadar da eski bir süreç değil. Ayrıca pluginlerin paylaşılmasını spigotmc yasaklamış durumda. Böyle bir durum tespit edilirse spigotmc hesabı fes edilir. Fakat Featherboard sahte. Eskiden YunusEmre001 kaldıracağız demişti. Fakat kaldırılmamış. Yani demek istiyorum ki tutamayacağınız sözler vermeyin. Ayrıca YunusEmre001 adlı yetkilinizin akıl yaşını da merak etmiş durumdayım. Bir yorum yazdım diye sunucuya gelip dengesiz konuşması tuhaf oldu. Bu arada AAC'nin satın alınmış spigot hesabından SS görebilir miyim ? Pek inandırıcı gelmedi.
İnanıp İnanman Beni İlgilendirmiyor. Lütfen Başkalarının Kusurlarını Yüzlerine Vurmak ve Milletin Önünde Rezil Etmek Amaçlı Paylaşım Bulunmak Yerine Skype Gel Ve Ordan Sakince Sorunlarını Anlat. kepenek991 Buyur Ekle

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yanlış düşüncenizi ortadan kaldırın öncelikle. Ben burada kusuralarınızı yüzünüze vurmuyorum. Görün istiyorum. En son skype istek attığımda 3 günde zor eklemiştiniz beni. Silmediyseniz oradan devam ederim.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam , sunucunuzda DeathMessage adlı plugini kaldırıp skript ile kolay bir şekilde 1-2 satır kod yazarak ölüm mesajını kapatmanız sohbet kirliliğini önleyecek ve daha iyi bir görünüm sağlayacağını düşünüyorum.

SeldaGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam , sunucunuzda DeathMessage adlı plugini kaldırıp skript ile kolay bir şekilde 1-2 satır kod yazarak ölüm mesajını kapatmanız sohbet kirliliğini önleyecek ve daha iyi bir görünüm sağlayacağını düşünüyorum.
Önerinizi Dikkate Aldık ve Uyguladık. Yorumun İçin Gerçekten Teşekkürler :)

YunusEmreGT

En iyi cevaplar
2
(+) Bazı buglar giderildi
(+) Ram ve kişi slotu arttırıldı
(+) Ölüm mesajları sadece ölen ve öldürene
iletilerek chat kirliliği önlendi

Güncel +

Kingmuho11

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serveri kesinlikle önermiyorum

Son düzenleme:

YunusEmreGT

En iyi cevaplar
2
(+) TNT Run Eklendi
(+) RAM 7 GB'a Arttırıldı
(+) Bazı buglar giderildi
Güncel +

(+) BlockParty Minigame'si Eklendi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...