Galaxian.Online | 3D ITEMS | v0.2 Major Güncelleme! | Minecraft 1.10 | UZAY!

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.9 ve üstü sürümlerden sunucuya girilebilmesi için viaversion pluginini yükleyebilirsiniz
Sunucu bana göre Goktug_OA'nın dediği gibi 1.8 olmalı yada 1.8/1.9 olmalıydı. Çünkü hem adam sıkıntısı çekersiniz hemde pvp açısından 1.9 daha kötü ? Ama sunucunuza 10/10 veriyorum :D
Sunucuda 1.9 ve üstü sürümlerde gelen 1 eşyada birden fazla görüntü özelliği kullanılmış anladığım kadarıyla ondan dolayı sunucu 1.8 değil

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanıcılar bir sürüm üzerinde takılıyor.
Kendimden örnek vermek gerekirse sunucumun bakımından yorulunca hemen çıkıp 10 veya 15 dakika başka bir sunucuya girmek ve ardından geri dönmek istiyorum. Fakat iki de bir launcher değiştirmek benim için o kadar güç ki..

Muhtemelen diğer oyuncularda 1.8 veya 1.10 tarzı sürümlerdeler çıkıp 1.9 a geçmek çok zor geliyor olsa gerek.
Oyundan çıkmadan yapılabilseydi bu işlem emin olun hiç oyuncu problemi çekmezdiniz :^,^:
Anlıyorum ancak 1.9 altı bir sürüm mümkün değil çünkü sol ele item alma özelliği gibi birkaç 1.9 sürümünün getirdiği şeyi kullanıyorum :(
1.9 ve üstü sürümlerden sunucuya girilebilmesi için viaversion pluginini yükleyebilirsiniz

Sunucuda 1.9 ve üstü sürümlerde gelen 1 eşyada birden fazla görüntü özelliği kullanılmış anladığım kadarıyla ondan dolayı sunucu 1.8 değil
Şuanda gereksinim duymadım bu özelliği kullanmaya ancak ilerleyen zamanlarda yapmak istediğim bir şey bu da

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlıyorum ancak 1.9 altı bir sürüm mümkün değil çünkü sol ele item alma özelliği gibi birkaç 1.9 sürümünün getirdiği şeyi kullanıyorum :(

Şuanda gereksinim duymadım bu özelliği kullanmaya ancak ilerleyen zamanlarda yapmak istediğim bir şey bu da
O halde sürüm yükseltmeyi deneyin. Yani ara sürümdesiniz şuanda.. Piyasayı araştırın. Türkiye'de ki kullanıcılar 1.8 den sonra şuanda hangi sürümü tercih ediyorlarmış..

Veya yukarıda belirtildiği gibi viaversion sayesinde bazı kullanıcıların ilgisini çekmeniz mümkün.

MCHİT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle yaratıcı bir serverın değeri bilinmeli...

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bana böyle sunucularla gelin be.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
v0.2 Major Güncelleme Notları
  • Minecraft 1.10 Sürümü
Sunucu sürümü Minecraft 1.10 a güncellenmiştir. Resource pack ve eklenti ayarları yapılarak stabilize edilmiştir.
  • Özel Kılıç ve Oyun İçi Eşya Oluşumu

Oyun haritalarında mor yanan bölgelere özel eşya oluşum noktaları eklendi.
Kılıç eşyası mavi güç barınızdan yemeden hasar yakın mesafe hasarı vermenizi sağlar.

• Jeneratör Aktivatör

Jeneratör ele geçirirken jeneratörün üzerinde belirir.
Oyuna fiziksel bir etkisi yoktur ancak hangi takımın jeneratör ele geçirmekte olduğunun görülmesini sağlar. (Çıkan ışık renginin değişimi)

• MySQL Bağlantısı ve Data Temizliği
MySQL sürümüne geçiş yapıldı ve oyuncu verileri sıfırlandı. Hesaplarınızın silinmesinden dolayı üzgünüz.

• Skor Tablosu

En çok oyun kazanmış olanların gösterildiği skor tablosu.

• Herobrine kaldırıldı.

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar dilerim yeni benzersiz güzel bir sunucu olmıuş türkiyede uzay türüde ilk sunucusunuz.

Butlu

http://selim.pw
En iyi cevaplar
0
Teması ve tarzı PvP'ye farklı bir deneyim, hava katmış. Ama içerikler su anlık için yetersiz geldi bana.. Bence az oyuncu sayısının nedeni de bu. Oyunda daha fazla tutabilecek eğlenceli oyun modlari eklenirse ve içerikler geliştirilirse daha sağlam bir proje haline gelebilir. :)

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teması ve tarzı PvP'ye farklı bir deneyim, hava katmış. Ama içerikler su anlık için yetersiz geldi bana.. Bence az oyuncu sayısının nedeni de bu. Oyunda daha fazla tutabilecek eğlenceli oyun modlari eklenirse ve içerikler geliştirilirse daha sağlam bir proje haline gelebilir. :)
Konuda belirttiğim gibi açık beta sürecinde, vaktim olduğunca geliştiriyorum :)
Önerileriniz veya şikayetleriniz var ise bana buradan veya özelden yazmanızı isterim