Film ve dizilerin oyun uyarlamaları

Coolhands11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1- En sevdiğiniz film ve dizilerin oyun uyarlamaları hangileri?
2- Hangi oyun film olsa yada film oyun olsa çok tutar?

Tabi ki oyun-film uyarlamalrının başını çekenlerden biriside Resident Evil serisi. Ne kadar son serileri beğenmesemde bana hep zevk vermiştir bunun sebebide bir zombie-infected hastası olmam galiba.The Walking Dead dizisinin oyunuda çok farklı ve eğlenceliydi açıkçası ama son çıkan Survival Instinct tek kelimeyle rezalet bi oyundu. Silent Hill benim için 1 numara diyebilirim. Fiyaskolara geçersem Mario'nun filme uyarlanması çok kötü olmuştu.Oyun şahane film rezalet olunca insan sinirleniyor.Doom serisinide unutmamak lazım.

Her zaman NFS serisinin film olmasını isterdim ve bu isteğimde bu yaz gerçekleşiyor sanırım Need for Speed serisinin filminin çekimlerine başlanmış. Kill Bill'in bolca flash oyunu çıktı ama şöyle ciddiyeti fazla bir oyun çıkarsalar hem film tekrar gündeme gelir hemde hayranlarını sevindirir. Şu sıralar Worl War Z filmi vizyonda oyunu olsa yeni bi zombi oyunu eklenmiş olur buda bana yarar tabi :)

Sizinde görüşlerinizi merak ettim açıkçası .

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Mw serisi manyak tutar zaten bir sürü teklif geliyor yapımcılar reddediyor.

Fallen Angel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Defiance'ın hem oyunu hem de dizisi mevcut . Diziyi izlemeyenlere tavsiye ederim +1

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Filme dökülecek en iyi oyun bence Half-Life dır. Zaten mükemmel bir oyun. Filminde de aynı atmosferi yakalarlar ise harika olur. Not: Half-Life oynayanlar oradaki atmosferi bilir. Bir oyunda ancak o kadar atmosfer yaşatılabilirdi.

Ayrıca şu an film-oyun olanlardan en sevdigim ise Prince of Persia.

Ayrıca Half-Life'in filmi yok değil mi yanlış söylemiyoruz? :D