Essentials Taglı Ürünler

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Başlangıçta şunu belirteyim. Başka eklenti kullanmayacağım. Şu an temel eklentiler var. Lockette, Essentials, koruma eklentileri vs. Ayrıca güncel sürümlerde birçok sorunlar oluyor bundan dolayı ve Java'nın hatalı olduğundan dolayı istemiyorum.

Taglı item oluşturmayı biliyorum. Peki sadece taglı olanı satacağım Essentials Signs ile ama belirli bir tagı farklı addakileri değil. Örneğin:
Odun iteminde "a1" tagını satacağım.
Odun iteminde tagsız veya "a2" tagı satılmayacak.

Bu sistem mümkün olabilir mi Essentials ile?

CaylakBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
essentials ile değil ama item e tag veriliyor diye biliyorum hatta adı anvilcolors du galiba normal elmas satılmıyor ama elmascık tagı olan elmas satılyor
olemi istiyosunuz ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
ChestShop plugininde " /iteminfo " yazdığında itemin kodunu gösteriyordu. Bu sistem essentials de " /itemdb " olarak kullanılmakta. İtemin kodunu yazdığın satıra orada çıkan kodu yazarsan sadece o koddaki itemin satışını sağlayabilirsin.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
ChestShop plugininde " /iteminfo " yazdığında itemin kodunu gösteriyordu. Bu sistem essentials de " /itemdb " olarak kullanılmakta. İtemin kodunu yazdığın satıra orada çıkan kodu yazarsan sadece o koddaki itemin satışını sağlayabilirsin.

./itemdb chestshop'taki gibi kodu göstermiyor.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
./itemdb chestshop'taki gibi kodu göstermiyor.
Ben öyle biliyordum malum sunucu kurmadım yada orada burada admin olmak için tüm sunucu eklentilerini ezberlemedim sadece arkadaşa aklımda kalan fikri söyledim.