Eski Nesil Klan Sunucuları

Eski Nesilde Oynarmıydınız?

• Evet

Kullanılan: 8 72.7%
  • Hayır

Kullanılan: 3 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    11

PIKO_SALA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilmem hatırlarmısınız ama 3-4 yıl evvel faction sunucuları daha zevkli olurdu.

Lapis muabbeti çıkmadan önceki sunuculardan bahsediyorum şimdi sorum şöyle

Eski nesil Lapis - Hammadde olmayan sadece JOBS ile para kazanıp market üzerinden eşya alışverişi ile geliştiğiniz bir sunucu açılsa
Ve yeni olan Rütbe Sistemi Ekli olsa oynanabilirliği sizce ne olur ?

Şu anda %85 oranında oynayanlar kolaya aşırı alıştırılmış durumdalar. Böyle bir sunucuda event oldugunda en fazla pişmiş biftek verilse mesela?

Oynarmıydınız?

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdiden söylüyorum evet diyenlerin %90 nı oynamayacaktır. + Olarak insanları zorla kendi zevkinize çekemezsiniz. Tamam biz eskiden açılan sunuculara alışmış ve onları seviyor olabiliriz ama şimdiki oyuncu kitlesi genel olarak lapise ve rütbeye alışmış durumdalar. Ve istiyorlar. Sunucuyu açan kişide mecburen oyuncunun istediğini vermek zorunda vermeyenlerde kısa süre sonra pes ediyorlar zaten. Durum böyle.

PIKO_SALA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdiden söylüyorum evet diyenlerin %90 nı oynamayacaktır. + Olarak insanları zorla kendi zevkinize çekemezsiniz. Tamam biz eskiden açılan sunuculara alışmış ve onları seviyor olabiliriz ama şimdiki oyuncu kitlesi genel olarak lapise ve rütbeye alışmış durumdalar. Ve istiyorlar. Sunucuyu açan kişide mecburen oyuncunun istediğini vermek zorunda vermeyenlerde kısa süre sonra pes ediyorlar zaten. Durum böyle.
Yazık olacak desene bu düşünceye . Eskiden elmas bulunca yerlere yatardık sevinçten. Şimdi eventte elması az dağıttı diye laf yapıyorlar :D bildigin Rütbe PVP sunucuları oldu genelde

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazık olacak desene bu düşünceye . Eskiden elmas bulunca yerlere yatardık sevinçten. Şimdi eventte elması az dağıttı diye laf yapıyorlar :D bildigin Rütbe PVP sunucuları oldu genelde
Malesef , dediğin gibi sunucu arıyorsan yabancılarda var ama ingilizceni geliştirmelisin. Türkiyeden ise ümidini kes. Alışılmışlıkları değiştiremezsin hele bizimki gibi bir ülkede :)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Malesef , dediğin gibi sunucu arıyorsan yabancılarda var ama ingilizceni geliştirmelisin. Türkiyeden ise ümidini kes. Alışılmışlıkları değiştiremezsin hele bizimki gibi bir ülkede :)
Bol raidingli, %99 hile engelli, custom enchantli, MCmmo içeren bir sunucu açsam oynamaz mısınız? (Anti Lapis)

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır olurda yetenekli birisi çıkarda fairplaymc'yi bypasslar diye %99 yazdım :)
FairPlayMC'nin kendi sunucusu var ve senin sunucun ile program arasındaki iletişim böyle gerçekleşiyor.

Adam'ın sunucusuna saldırı yapsalar senin sunucuna kimse giremeyecek. Sen ne kadar saldırı koruması yapsanda.

FairPlayMC sunucusuna sahte bilgiler gönderip senin sunucuna rahat bir şekilde girebilirim.
Program'ın içinde gerekli bağlantı bilgileri mevcut.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
FairPlayMC'nin kendi sunucusu var ve senin sunucun ile program arasındaki iletişim böyle gerçekleşiyor.

Adam'ın sunucusuna saldırı yapsalar senin sunucuna kimse giremeyecek. Sen ne kadar saldırı koruması yapsanda.

FairPlayMC sunucusuna sahte bilgiler gönderip senin sunucuna rahat bir şekilde girebilirim.
Program'ın içinde gerekli bağlantı bilgileri mevcut.
Alternatifi olmadığı için mecburum sanırım launcher olayları oyuncuyu çok fazla yoruyor. Ben sunucuyu açana kadar sizin sistemi hayata geçirebilirsiniz kullanabilirim.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapissiz istediğiniz kadar sunucu açabilirsiniz arkadaşlar ama şunu bilin ki ben de dahil kimse oynamayacaktır. Şahsen artık oyundan bıkmış durumdayım. Şu an ki kitleye de hitap edemeyeceğinizden dolayı boşa vakit harcamayın paranıza yazık.

Sezer_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bitane türk sunucu var, ama oyuncusu yok. O sunucuda oyuncu olsa varya tadından yenmez.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapissiz Olmuyor Boş Uğraşlar Boş Masraflar Üzerine Adınız Hard a Çıkıyor
Sonra Lapis Ekliyorsunuz Adınız Çıkmış Hard a Inmez Easy e

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Kaçınız hatırlar AvianaTR'yi? Aynı ekip aynı harita ve pluginlerle hatta 1.2.4 olarak açsa sunucuyu saatlerce oynarım. Eski ortam geri gelmez o kesin fakat güzeldi ya, kapandığı gün çok üzülmüştüm. Sonra AxiOnline vardı 3 yıl orada oynadım oda müthiş bir sunucuydu sonra o da kapandı. Türk factionsun 2 devi AvianaTR ve AxiOnline'dir. AvianaTR'den bkunkcu sanırım PrometheusCraft'ı açmıştı tutmayınca kapamış herkese 5 10m dağıtmıştı ona da üzülmüştüm. Olmayacak, olmayacak! Eski nesil geri gelmeyecek!!!!

Jikky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biz her şeyi göze alarak 4-5 yıl öncesi gibi bir sunucu açıyoruz arkadaşlar. Hepinizi misafirim etmek isterim. Çünkü o eski tadı en iyi bilenlerden biri de benimdir :) Eski bir faction wars geliyor çok yakında takipte kalın :))

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Biz her şeyi göze alarak 4-5 yıl öncesi gibi bir sunucu açıyoruz arkadaşlar. Hepinizi misafirim etmek isterim. Çünkü o eski tadı en iyi bilenlerden biri de benimdir :) Eski bir faction wars geliyor çok yakında takipte kalın :))
Motd'nin renksiz olduğu, spawnın klasik olduğu, bossların olmadığı, küre arenalar, eski tip market, klasik orman gibi efsane etmenler olursa oynayabilirim. AvianaTR'yi örnek almanı öneririm.