[Çözüldü] Acil Yardıım - Nether Portal Sorunu

mhmmdtlh

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar
serverimde nether portal sorunu var ,nethere multiverse plugini ile gidiliyor fakat portaldan gidilmiyor,portalın önünde yumurta ile bir yaratık oluşturduğumda onu nethere ışınlıyor fakat ne kurucuları nede oyuncuları ışınlamıyor
ne denediysem olmadı Server.properties dosyasında : allow-nether=true - level-name=world ,hepsi tam oyuncuların oynadığı ana map isi world ama yinede
olmuyor.baktığım bazı sitelerde nethere warp ekle diyor fakat ben eklemeden herkesin kendi portalı ile gitmesini istiyorum
acaba bir pluginmi sıkıntı çıkarıyor veya bu sorunu herhangi bir plugin ile çözebilirmiyiz.
Teşekkürler.
Server ip : play.evercraftmc.com

Rüzgarninja

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Multiversenetherportal plugini kullanıyorsan pluginin Wikisine bakabilirsin.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yok Hayır herhangi bir plugin kullanmıyorum ama plugin paketi hazır acaba içindeki pluginlerden birimi sıkıntı çıkarıyor
Eğer default world dışında başka bir worldden nethera gitmek istiyorsan ekstra plugin kullanman gerekir. Yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi.

mhmmdtlh

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer default world dışında başka bir worldden nethera gitmek istiyorsan ekstra plugin kullanman gerekir. Yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi.
oyuncuların oynadığı mapin ismi world portalın ışınlaması gereken map world_nether ama oluyor
Ve serverde pluginleri kaldırarak denedim pluginler yokken gidiyor nethere
pluginlerden biri engelliyo gitmeyi

Son düzenleme:

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
oyuncuların oynadığı mapin ismi world portalın ışınlaması gereken map world_nether ama oluyor
Ve serverde pluginleri kaldırarak denedim pluginler yokken gidiyor nethere
pluginlerden biri engelliyo gitmeyi
Portalın çalışmasını engelleyen bir plugin olmalı worldguard, essentials_protect benzeri bir plugindir.