Böyle Bir Sunucu Sizce Tutar mı ? Siz Olsanız Böyle Bir Sunucuda Oynamak İster Misiniz ?

Scoropion

✓ oyna.CraftRices.biz ✓
En iyi cevaplar
0
Tutması biraz zor olur, ama proje güzel ben şahsen oynarım. Bizim türkler severmi sevmezmi bilemem.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Fikrimce Büyük bir proje olur çünki onca bombaydı şehirdi tank tı teknolojiydi fln bunun için bayağı iyi kodlama becerisi lazım ama bunu normal mc ye yapman çok zor yaparsan helal olsun :D. Ama Modlu server açıp yapabilirsin ama o zaman bombalar yüzünden server kalırmı bilmem :D

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
Benim Fikrimce Büyük bir proje olur çünki onca bombaydı şehirdi tank tı teknolojiydi fln bunun için bayağı iyi kodlama becerisi lazım ama bunu normal mc ye yapman çok zor yaparsan helal olsun :D. Ama Modlu server açıp yapabilirsin ama o zaman bombalar yüzünden server kalırmı bilmem :D
1.8 olursa yapması cok kolay 3d modelleme ile yapmışlığım var hani :D

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
yapmaya başladı çoktan olacak inşallah uzun sürsede

:kırbaç:böle bir sunucuyu cidden plugin ve skript kullanarak yapamazsın benim kullandığım tekniği kullansan java işe mod kodla birde launcher yaptır birine launcher modları otomatik yüklesin
Daha yapıma tam olarak başlamadım.Sunucuyu açmadan önce hub sunucu açacağım.Hub sunucu tutarsa zaten aylık olarak ta 100 TL kadar bir kar(şapkalı ''a'' ekleyemedim ne var yani ._. ) elde ederim.Özel oyun olarakta onu eklerim.Yapımıda 3 ay falan sürer :p

Olursa oynarım ve Kuzey Kore'nin zaten Hidrojen Bombası vardı
Etiketleri okumadın galiba ^_^
Edit: Şimdi anladım.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece eklenti ile yapman bu dediklerini çok zor. Skript zaten yapman için yetersiz kalacaktır. Özel bir maden sistemi yapmazsan Minecraft'ta olmayan madenleri de ekleyemezsin ve bunun için elbet doku paketi gerekecektir. Patlama falan diyorsun sağlam bir bütçe de gerekecek ve bu projeyi duyurmak için reklam falan hani hem sağlam bütçeye ihtiyacın olacak hem bilgiye. Petrolü lav diye koysan çok sırıtmaz bir de eklenti hazırlasan fakat mod kullanmadan bu dediğin araçları, uçakları yapmak hiç kolay değil. Haritanın da büyük olacağını umuyorum ve şematik yapı baya kaliteli işler yapman gerekecek. Bu sunucuya da Türkiye'de açacağını düşünürsek meraklılarını toplarsın fakat para kazanmak için açarsan yapabileceğini hiç sanmıyorum.
Zor diyorsunda bunu minecrafttaki komut blockları ile bile yapabilirsin pluginli nasıl yapamayacaksın. .d

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen bu projeyi yap ben sana aylık 200TL'ye sponsor olurum aslanım ne bu fakir havaları :D
Sıkıntı mimariyi yapmak değil :D Asıl sıkıntı olan plugin :D Sen plugini yaparsan bende mimariyi yaparım olur biter :D

Zor diyorsunda bunu minecrafttaki komut blockları ile bile yapabilirsin pluginli nasıl yapamayacaksın. .d
Evet sonra da bir güzel sunucumuz lag craft olacak ve sonuç ne ? Xeonen'in lafını çaldınız cümlesi :( (Anlamayanlar için lag craft adında bir videosu var ._. )

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıkıntı mimariyi yapmak değil :D Asıl sıkıntı olan plugin :D Sen plugini yaparsan bende mimariyi yaparım olur biter :D

Evet sonra da bir güzel sunucumuz lag craft olacak ve sonuç ne ? Xeonen'in lafını çaldınız cümlesi :( (Anlamayanlar için lag craft adında bir videosu var ._. )
1.9 da yaparsan fazla lag yaratmaz ve o laglar çoğunlukla clocklardan kaynaklanıyor ve bu sistemde fazla bir clock kullanılacağını sanmıyorum.Bu arada 1.9 da olursa pek çok özellik var The Moons mapı var 1.9 da adam mapa değişik şeyler eklemeyi boşvermiş recipede eklemiş. .d

Bu arada ben komut bloğu taraftarı değilim gidip pluginden yap daha iyi zaten ama 1.7 olmasın ülke olarak bir 1.7 den çıkamadık. .d